The Marmara Bodrum Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası Start Alacak

Güncel 25 Şubat, 14:22'de eklendi

kadınlar günü

The Marmara Bodrum ve Bodrum Golf Kulübü’nün iş birliğinde her yıl geleneksel olarak gerçekleştiriliyor. “The Marmara Bodrum Geleneksel Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası”, bu yıl 8’inci kez start alıyor. Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, kadınlarla dayanışma ve destek amacı ile 28 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek turnuvada, golf sporuna gönül vermiş Türkiye’nin önemli isimleri Bodrum’un yemyeşil doğasında hünerlerini sergileyecek.

Etkinlik The Marmara Bodrum ve Bodrum Golf Kulübü’nün iş birliğinde gerçekleşiyor. 2013 yılından bu yana geleneksel olarak düzenlenen “The Marmara Bodrum Geleneksel Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası” bu yıl, 8’inci kez start alıyor.

Dünya Kadınlar Günü İçin Kadınlarla Dayanışma

Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, kadınlarla dayanışma ve destek amacı ile hayata geçirilen turnuva bu yıl, 28 Şubat – 01 Mart tarihleri arasında Bodrum Golf Kulübü’nde gerçekleştiriliyor. Renkli görüntülere sahne olması beklenen anlamlı turnuvada, kadın ve erkek sporcular farklı kategorilerde yarışacak. Özellikle kadın sporculardan büyük ilgi gören turnuva, bu yıl da golf tutkunlarının kıyasıya rekabetine sahne olacak.

Şampiyonlar İçin Havuz Başında Kupa Töreni

The Marmara Bodrum Geleneksel Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası Türkiye’nin golf sporuna gönül veren önemli isimlerini buluşturacak. Etkinlik, 1 Mart Pazar günü düzenlenecek final müsabakaları ile sona erecek. Sunduğu imkanlarla lüksü konforla buluşturan The Marmara Bodrum’un havuz başında düzenlenecek görkemli tören ile kategorilerinde şampiyon olan sporcular kupalarını alacak. Etkinliğe katılanlar, Bodrum’un eşsiz manzarası eşliğinde verilen kokteyl ile turnuvanın stresini atacak.

GM Dergi’nin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.