Thomas Cook Scandinavia’nın Vinggruppen’i, Nordic Leisure Oldu

Güncel 13 Kasım, 11:12'de eklendi

Thomas Cook Scandinavia’nın Vinggruppen’i, Nordic Leisure Oldu

Yakın bir zamanda İflas eden Thomas Cook’un İskandinav birimini satın alan grup havayolundan sonra grubun adını da değiştirdi. Thomas Cook Northern Europe Vinggruppen, Nordic Leisure Grup oldu…

Thomas Cook Northern Europe’un yeni sahipleri markaların adını değiştiriyor.

Grubun bünyesindeki havayolu şirketi Thomas Cook Airlines Scandinavia adını Sunclass olarak değiştiren grubun yeni sahipleri, Thomas Cook Northern Group’un Vinggrupen olan adını da Nordic Leisure Grup olarak değiştirdi.

İflas eden Thomas Cook İskandinav birimini,Altor Fund ve TDR Capital ile birlikte otel işletmecisi Petter Stordalen başkanlığındaki Strawberry Group satkın almıştı.

Adını Nordic Leisure Travel Group olarak değiştirden Thomas Cook İskandinavya biriminin bünyesinde  İsveçli tur operatörleri Ving ve Globetrotter , Danimarka Spies ve Fin Tjäreborg ; havayolu olarak Sunclass Airlines ile otel olarak da Sunwing Family Resorts, Ocean Beach Club ve Sunprime Hotels markaları bulunuyor.

 

 

 

 

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Turizm Ödülleri ‘ QM AWARDS ’ 10.Yılında

Türkiye’nin En Kapsamlı Turizm Ödülleri ‘ QM AWARDS ’ 10.Yılında

Turizm endüstrisinde başarısı ve istikrarıyla her geçen yıl gelişerek büyüyen QM, 10.yılında da kaliteyi yönetmenin önemini vurgulamaya devam edecek.  GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen QM, bu yıl da sektörde farkındalık oluşturarak çok önemli bir sinerji yaratacak.

Heyecan ve merak ile beklenen QM Awards 2019 Ödülleri için oylamalar 14 Kasım tarihinde başlayacak. Bu yıl Qm Awards Ödülleri, 19.12.19 tarihinde sahiplerine takdim edilecek.

QM Awards, Türkiye’nin en kapsamlı turizm ödülleri, ünvanını gururla 10 yıldır taşımakta. Türkiye’yi başarı ile temsil eden, ülkesine ve sektör profesyonellerine katma değer sağlamayı sürdüren ve bunu kendisine misyon edinen QM, markalaşma sürecini tamamlamış ve sürdürülebilir yönetim anlayışını benimsemiş tüm sektör paydaşlarını da rol – model alarak sektörün değerlendirilmesine sunmaktadır.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.