THY, ABD Uçuşlarına Dün İki Şehirle Başladı

Güncel 20 Haziran, 11:36'de eklendi

THY, ABD Uçuşlarına Dün İki Şehirle Başladı

THY koronavirüs salgını nedeniyle Mart ayından bu yana ABD seferlerini durdurmuştu.Hava yolu, iç hat uçuşlarına 1 Haziran’da yeniden start vermişti. THY yurt dışı seferlerine  ise 11 Haziran’da başlamıştı.

ABD

THY’den Washington ve Chicago seferleri

THY ABD uçuşlarını da dün başlattı. THY Washington DC ve Chicago’ya tarifeli sefer düzenlenliyor. THY’nin Washington ve Chicago uçakları dün saat 21.00’de İstanbul Havalimanı’ndan kalktı. Havayolları uçuşlarını tüm önemleri ve koronavirüs tedbirlerini alarak yaptı.

Yolcular, maskelerini takarak ve termal kameralardan geçti. tüm kontrollerin ardından dış hatlar terminaline alınmaları sağlandı. Yolcu yakınlarının havalimanına girişlerine izin THY’nin Chicago uçağı 264, Washington uçağı ise 293 yolcusuyla ABD’ye  doğru havalandı.

Los Angeles ve Miami seferleri de önümüzdeki hafta başlayacak

Türk Hava Yolları bu kapsamda Chicago ve Washington DC’ye haftada 3 uçuş gerçekleştireceğini açıkladı. THY, 22 Haziran 2020’den itibaren Miami’ye haftada 3 uçuş  olmakj üzere sefergerçekleştirecek. 24 Haziran’dan itibaren ise haftada 3 uçuş olmak üzere Los Angeles’a tarifeli uçuş başlatmayı planladığını duyurdu.

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.