THY, Moskova’ya 1 Ağustos’ta Uçuşları Başlatıyor!

Güncel 14 Temmuz, 10:40'de eklendi

THY, Moskova’ya 1 Ağustos’ta Uçuşları Başlatıyor!

moskovaya

Havayolu, koronavirüs salgını nedeniyle askıya alınan yurt içi ve yurt dışı seferlerine yeniden başladı. Türk Hava Yolları, (THY) yeni eklenen hatlar ile temmuz ayı uçuş planını güncelledi. Rusya henüz dış uçuşları başlatma kararı almamasına rağmen, THY ağustos için Rusya’ya uçuş planlarını netleştirdi.

THY web sitesinde, Moskova’ya 1 Ağustos’tan itibaren haftada 14 uçuş, St. Petersburg’a 2 Ağustos’tan başlayarak haftada 5 uçuş, Kazan’a Ağustos’tan itibaren haftada 3 uçuş, Rostov-na-Donu’ya 3 Ağustos’tan başlayarak 4 uçuş, Krasnodar ve Soçi’ye ise 5 Ağustos’tan itibaren 3 uçuş  yapılacağı bildirildi.

Hafta’da Kaç Uçuş ?

THY açıklamasında, 11 Haziran’da yurt dışı uçuşlarını kademeli olarak başlatan THY’nin, 1 Ağustos itibarıyla İran’da Şiraz, Tebriz, Irak’ta Bağdat, Erbil ve Süleymaniye, Kuveyt, Abu Dabi, Dubai, Suudi Arabistan’da Riyad, Damman ve Cidde, Hindistan’da Mumbai ve Delhi, Kırgızistan Bişkek, Özbekistan Taşkent, Cezayir’de Konstantin ve Vahran, Mısır’da İskenderiye, Hurgada ve Sarm-El-Seyh, Tunus, Kemarun’da Douala ve Yaounde, Kenya’da Nairobi, Gana’da Akra, Güney Afrika’da Cape Town ve Johannesburg, Tanzanya’da Darrüsselam ve Zanzibar’a uçuşlarına başlamayı planlandığı kaydedildi. Turkus
Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!
Şimdi Türkiye’de Olmak Vardı !

Dünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Baraner, Nürnberg’de Türk sivil toplum kuruluşları ve Türk basın mensupları ile bir araya gelerek bir kampanya başlattı.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.