Tolga Kilit ATF Hakkında:  “Cesaret İsteyen Bir İş  Ve Sonuç Başarı”

Güncel 30 Ekim, 13:56'de eklendi

Tolga Kilit ATF Hakkında:  “Cesaret İsteyen Bir İş  Ve Sonuç Başarı”

Kilit Hospitality Group’un (KHG) Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kilit ATF Lansmanı hakkında “ Cesaret isteyen bir iş, başarıyla gerçekleşti” dedi.

tolga kilit

ATF Kurucusu Selçuk Meral’e Ve Ekibine Teşekkür

Kilit Hospitality Group’un (KHG) Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Antalya Turizm Fuarı- ATF Lansmanı ve Teşekkür Buluşması hakkında önemli açıklamalar yaptı.  Tolga Kilit : “ Öncelikle böyle zor bir süreçte böyle bir organizasyonu yapmak gerçekten cesaret isteyen bir işti. Gerçekleşti ve sonuç başarı. Bu nedenle cesaretinden ötürü ATF Kurucusu Selçuk Meral’e  ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.” Dedi.

“ Bu Organizasyon İle Güven Tazeledik”

Hem Antalya için Hem Türkiye adına gerçek anlamda böyle zorlu bir süreçte  insanları bir araya getirebilmek  insanların güvenini tazelemek önemliydi.  İnsanların Türkiye sevgisine bir teşekkürle yansıtabilmek de ayrıca güzel düşünülmüş bir hamleydi. Bugün burada yabancı seyahat acentelerimize  “Güveninizi hiçbir zaman kaybetmeyin! Çünkü biz hiçbir zaman size olan güvenimizi kaybetmedik, birlikte daha güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz. mesajını verdik”  dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.