TRAVEL TURKEY İZMİR‘DE BAKAN ERSOY OTEL YATIRIMCILARINA GELİRİ SORGULAYIN UYARISI YAPTI

Güncel 6 Aralık, 15:45'de eklendi

TRAVEL TURKEY İZMİR‘DE  BAKAN ERSOY OTEL YATIRIMCILARINA GELİRİ SORGULAYIN UYARISI YAPTI

ersoy

Travel Turkey İzmir Fuarı, bugün 12. Kez kapılarını profesyonellere ve ziyaretçilere açtı. Travel Turkey İzmir‘de  Bakan Ersoy Otel Yatırımcılarına Geliri Sorgulayın Uyarısı Yaptı.

6-8 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda turizmin nabzı atacak ve 2019 yılına dair fikir alışverişleri yapılacak. Fuar, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un konuşmasıyla açıldı.

Ersoy Fuardaki konuşmasında,  otel yatırımcılarına ve genel müdürlerinin otellere geldiklerinde doluluklara odaklandıklarını belirtti.  Otel  yatırımcılarına gelirleri de sorgulamaları yönünde uyarı da bulundu. Bakan Ersoy en büyük hatayı burada yapıldığını vurgulayarak sözlerine şu cümlelerle devam etti.

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEK ZORUNDA KALIRIZ

“ Yarından itibaren genel müdüre yönelteceğiniz soru, otelin doluluğu olmamalı. Doğru soru ‘Gecelik kişi başı gelirimiz ne oldu?’ olmalıdır. Bunu geliri yükseltmezsek turizmdeki kalitemizden taviz vermeye devam etmek zorundayız” şeklinde ifade etti.

 

 

 

QM AWARDS 2. TUR OYLAMADA SON GÜN 7 ARALIK

Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla başlatılan ve bu yıl 9.su düzenlenecek olan Qm Awards 2018 Ödülleri’nin sahiplerine kavuşmasına çok az kaldı. İkinci tur oylamanın son günlerine gelindi. Oylama 7 Aralık 2018 ( yarın) sona erecek. Qm Ödülleri ; 13 Aralık 2018 tarihinde Titanic Deluxe Golf Belek  sahipleriyle buluşacak.

2010 yılında GM Turizm ve Yönetim Dergisi –  Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği- POYD Resmi yayını) tarafından başlatılan ve bu yıl 9.su gerçekleşecek olan QM ödülleri ikinci tur oylaması yarın ( 7 Aralık 2018 gece 00.00 itibariyle) sona erecek.  Kalitenin önemini vurgulamak ve turizmin en iyilerinin belirlendiği ödül töreni 13 Aralık 2018 tarihinde Titanic Deluxe Golf Belek’te sahiplerine kavuşacak.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.