TUI Antalya’nın Ünlü Otelini Satın Alıyor

Güncel 30 Mayıs, 12:10'de eklendi

TUI Antalya’nın Ünlü Otelini Satın Alıyor

Alman tur operatörü TUI Travel, Antalya-Belek’te bulunan ünlü oteli satın alıyor.

Magic Life Masmavi

Avrupa’nın en büyük seyahat grubu TUI’nin Türkiye’deki otelcilik şirketi TT Hotels Turkey, Antalya-Belek’te bulunan Magic Life Masmavi Club & Resort’ü satın alıyor.

Satın alma süreciyle ilgili Rekabet Kurumu’na yapılan başvuru, kurum tarafından incelemeye alındı. Rekabet Kurumu’nun sitesinde konuyla ilgili yapılan açıklamada:

‘’Öngörülen satış ve devir alma işlem Papirüs Otelcilik Yatırım Turizm Seyahat inşaat Ticaret A.Ş. hisselerinin devralınması ile üst hakkı Papirüs Turizm ‘e ait olan ve Antalya ili Serik İlçesinde bulunan Magic Life Masmavi Club & Resort Otel adlı teşebbüsün işletme ve kontrolünün TT Hotels Turkey Otel Hizmetleri Turizm ve Ticaret A.Ş.’ye devri ile ilgilidir.’’ ifadeleri yer aldı.

Otel, 2015 yılında Robinson Club olarak hizmet vermeye başlamış, sonrasında ise Magic Life Masmavi ismiyle işletilmeye devam etmişti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TUI Russia & CIS, 2019 950 Bin, 2020’de 1 Milyon 800 Bin Pax Hedefliyor

TUI Russia & CIS, 2019 yılı ve gelecek planlarını partnerleriyle bir araya gelerek açıkladı.

Toplantıda TUI Russia & CIS Ceo’su Taras Demura ve TUI Rusya ve CIS Genel Müdürü Oğuz Ergül konuşma gerçekleştirdi. TUİ Russia &CIS,  2019 yılında 950 bin, 2020 yılında 1.800 pax hedeflediğini açıkladı.

Türk Otelleri İyi Günde De Kötü Günde de Yanımızda

Toplantıda ilk konuşmayı gerçekleştiren TUI Russia & CIS Ceo’su Taras Demura gerçekleştirdi. Demura; ”Türk otelleri iyi günde de kötü günde de bize destek oldular. 2016 yılındaki krizi onlarla birlikte onların güç birliği ile atlattık” dedi.

Konsept Ürünlerde Büyüyeceğiz

Taras Demura’nın ardından sözü TUI Russia ve CIS Genel Müdürü Oğuz Ergül aldı. Ergül konuşmasına 2019 ve sonraki sezonlardaki planlarını anlatarak başladı. Değerlendirmesinde; “2019 yılı ve sonraki 5 yıllık planları yapmaktayız. Daha uzun soluklu çalışacağımız partnerler arıyoruz ve pazar için doğru ürünlere fokuslandık. Side, Alanya, Kemer, Dalaman bölgelerinde Exculusive ürünler aramaktayız. Bunun dışında konsept ürünlerde büyüme planlıyoruz.

Rus uçuşlarının sayısını 35’e çıkaracağız

Yeni destinasyonlar açmayı planladıklarını da belirten Ergül; 2020 yılı için uçuş noktalarını Rusya’dan 35’e yükselteceklerini vurguladı.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.