TUI, Belek’teki Ünlü Oteli Aldı

Güncel 10 Haziran, 12:44'de eklendi

“TUI Antalya’nın  Ünlü Otelini Satın Alıyor”

Alman Tur Operatörü TUI Travel, Antalya-Belek’te bulunan ünlü oteli satın alıyor haberini paylaşmıştık.

Antalya-Belek’te bulunan Magic Life Masmavi’nin TUI’ye satılmasına ilişkin Rekabet Kurumu’ndan onay geldi.

Magic Life Masmavi

Otel, resmen Tui’nin Oldu

Ömer Gür’ün sahibi olduğu Papirüs Otelcilik’in hisselerinin Alman tur operatörü TUI’nin Türkiye’deki otelcilik şirketi TT Hotels’e satılmasına Rekabet Kurumu’ndan onay geldi.

Rekabet Kurumu’nun web sitesinde konuyla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamaya göre; ”Ömer GÜR’ün kontrolünde bulunan Papirüs Otelcilik Yat. Turz. Sey. İnş. Tic. A.Ş.’nin hisselerinin TUI Travel Overseas Holdings Limited’in kontrolünde bulunan TT Hotels Turkey Otel Hizmetleri Turizm ve Ticaret A.Ş. tarafından devralınması işlemine izin verildi.” ifadeleri kullanıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TUI Antalya’nın Ünlü Otelini Satın Alıyor

Avrupa’nın en büyük seyahat grubu TUI’nin Türkiye’deki otelcilik şirketi TT Hotels Turkey, Antalya-Belek’te bulunan Magic Life Masmavi Club & Resort’ü satın alıyor.

Satın alma süreciyle ilgili Rekabet Kurumu’na yapılan başvuru, kurum tarafından incelemeye alındı. Rekabet Kurumu’nun sitesinde konuyla ilgili yapılan açıklamada:

‘’Öngörülen satış ve devir alma işlem Papirüs Otelcilik Yatırım Turizm Seyahat inşaat Ticaret A.Ş. hisselerinin devralınması ile üst hakkı Papirüs Turizm ‘e ait olan ve Antalya ili Serik İlçesinde bulunan Magic Life Masmavi Club & Resort Otel adlı teşebbüsün işletme ve kontrolünün TT Hotels Turkey Otel Hizmetleri Turizm ve Ticaret A.Ş.’ye devri ile ilgilidir.’’ ifadeleri yer aldı.

Otel, 2015 yılında Robinson Club olarak hizmet vermeye başlamış, sonrasında ise Magic Life Masmavi ismiyle işletilmeye devam etmişti.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.