(TURİD)- Turizm İşbirliği Derneği Anıtkabir’i Ziyaret Etti

(TURİD)- Turizm İşbirliği Derneği Anıtkabir’i Ziyaret Etti

Turizm İşbirliği Derneği ve Üyeleri, Mustafa Kemal ATATÜRK’ün (ATAMIZIN) Ebedi İstiratgahı olan Anıtkabir’i ziyaret etti.

Turizm İşbirliği Derneği Başkanı Sayın Cengiz TERZİ ve dernek üyelerinin katılımı ile düzenlenen bu anlamlı ziyaret, Aslanlı yoldan Atamızın huzuruna yürüyüşle başladı. Duygusal anlara sahne olan bu yürüyüşün ardından, TUR-İD (Turizm İşbirliği Derneği) adına düzenlenen bu resmi törende, aynı zamanda dernek kurucusu olan başkan Cengiz Terzi mozoleye çelenk koydu. Değerli Turizmci üyeler ile birlikte saygı duruşunda bulunulduktan sonra başkan TERZİ, Anıtkabir şeref defterini imzaladı ve aşağıda yayınlanan tam metin ile Ata’ya bağlılığını şu şekilde ifade etti.


Aziz Mustafa Kemal Atatürk,

 Turizm İşbirliği Derneği olarak size olan saygı, sevgi, özlem ve bağlılık duygularımızı ifade etmek üzere  huzurunuzdayız.

 Sizin önderliğinizde nice kahramanlıklarla kurulan ülkemizin dört bir yanından turizmciler olarak, açtığınız yolda ve gösterdiğiniz hedeflere ulaşmak için Turizm İşbirliği Derneği çatısı altında buluştuk. Bizler, hem ülkemizde hem de Dünyada Türkiyenin tarihi ve kültürel miraslarını tanıtarak, Türkiyenin ve Türk insanının gücünü turizm aracılığıyla göstermek ve sizin evlatlarınız olarak ülkemize daha fazla değer katmak için var gücümüzle çalışacağımızı bilmenizi isteriz.

Atam, bizler huzurunuzda şimdi ve gelecekte gençlerimiz ve çocuklarımızla beraber ilkelerinize sahip çıkacağımıza söz veriyoruz. 

Saygı ve özlemle

 

Turizm İşbirliği Derneği üyeleri ile Anıtkabir’de yaşanan duygu dolu anlardan sonra, başkan Cengiz Terzi ile üyeler toplu fotoğraf çektirdiler. Bu ziyaretin her sene aynı tarihte gelenekselleştirilerek yinelenmesi gerektiğini ifade eden başkan Terzi, Ankara’da bir araya gelen dernek üyeleriyle gerçekleştirdiği kısa toplantının ardından iyi dilek ve zorlu salgın dönemi sonrasında tüm Turizm camiasına başarı ve işbirliği temennilerinde bulundu.

Bu Haberde Dikkatinizi Çekebilir

Coronapas programı  dün Danimarka’da başladı. Ve Avrupa’da koronavirüs pasaportunu kullanacak ilk ülke ünvanını aldı. Yetkililer, zaruri olmayan işletmelerin açılması için uygulamanın başladığını söyledi.  Ve aşılanma verilerine göre kademeli olarak diğer işletmeleri de kapsayacağı açıklandı.

Coronapas’ı almak için kişilerin; 2 doz aşılanmış olmaları, 12 hafta önce koronavirüs geçirmiş olmaları ya da son 72 saat içinde koronavirüs testinin negatif çıkmış olması gerektiği ifade edildi.

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde. sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.

Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir.

Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Gm Turizm & Yönetim Dergisi’nin 142. Sayısını Okumak İçin Tıklayınız !

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here