TURİZMDE DAHA ÖNCE YAPILMAMIŞ BİR TOPLANTI “THINK TANK”

Güncel 27 Mayıs, 14:46'de eklendi

image001

Turizmde daha önce hiç yapılmamış bir toplantı “ THINK TANK”.  29 Mayıs 2014 tarihinde Lara Barut Hotel’de 15.30’da yapılacak toplantıda ““Turizmin geldiği yer ve geleceği perspektifinde ONLINE” yorumlanacak.

Katılımcı ve konuşmacıların aktif bir şekilde bilgi alışverişi yapacağı toplantı için Oktay Köylü şu açıklamalarda bulundu.

DSC_0042

 “Turizm sektörünün dinamik yapısına bağlı olarak sürekli değişen trendleri ve teknolojinin sektöre sunduğu imkânları ve yenilikleri hepimiz takip etmeye çalışıyoruz.

THINK TANK panellerinin amacı bu trendleri ve teknolojinin getirdiklerini siz değerli katılımcıların da katkılarıyla konuşmak ve yorumlamaktır.

Bu toplantıya katılanlarla günümüzün ve geleceğin turizmini yorumlamamız gerektiğine inanmaktayız. Bu toplantı dizisi, konuşmacı ve katılımcıların bilgi ve görüş alışverişi sayesinde buna ortam sağlayacaktır. İlk toplantımızın konusu: “Turizmin geldiği yer ve geleceği perspektifinde ONLINE

Dört sunum olacaktır:

Sunum          Konuşmacı                          Organizasyon         Konu
———–        —————————           ———————       ————————————————————————–
1                 Bahadır GERÇEK                (IATI)                    Yeni geldiği yerde online seyahat

2                 Steffi SCHWEDEN              (OTDS)                  Kolay İletişim: Seyahat Pazarlamasında Veri Standartları

3                 Fuat ERSOY                      (PAXIMUM)             Mikro segmentasyon

4                 Prof. Dr. Mustafa GÜLMEZ  (AKDENİZ ÜNİ.)       Turizm sektöründe sosyal medyanın önemi

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.