Türkbükü’nde Şezlong Ücreti Günlük 1000 TL!

Güncel 2 Haziran, 09:55'de eklendi

Türkbükü’nde Şezlong Ücreti Günlük 1000 TL!

Tatil beldesi Bodrum-Türkbükü’nde faaliyet gösteren lüks bir otelin müşterilere günlük 1000 liraya şezlong satışı yaptığı belirtiliyor.

Tatil cenneti Bodrum bu yaz şezlong ve loca fiyatlarıyla çok konuşulacak. Lüks oteller, pandemi döneminde oda, beach kullanımı ve şezlong fiyatlarına zam yaptı. Türkbükü bölgesinde hizmet veren bir otelin, günlük 1000 TL, aylık 24 bin liraya şezlong satışı yaptığı belirtildi. Söz konusu fiyata konaklama ya da yeme içme dahil değil.

Günlük 1000 TL

Hürriyet’ten Cenker Tezel’in haberine göre Bodrum, koronavirüs salgını sonrası fiyatlarını güncelledi. Bu yaz lüks otelde iki şezlong için istenen ücret günlük 1000, aylık 24 bin TL. Üstelik buna oda ve yemek dahil değil.

Yaz sezonunda kapılarını açmaya hazırlanan ve Türkbükü’nde hizmet veren lüks bir otelin müşterilerine gönderdiği davet e-mail’inde detayları verilen kullanım ücretleri, tartışma yaratacak cinsten.

Birinci Seçenek

İki kişilik bu pakette şunlar var: Maksimum 4 sandalye, Maksimum 3 şezlong, Gün içinde kişi başı ikişer plaj havlusu, İki kez sıcak-soğuk havlu servisi, 11.00-15.00’te meyve tabağı, Yiyecek ve içecek harcamalarında yüzde 10 indirim.

Fiyatı

Günlük: 1000 lira

Aylık: 24 bin lira

İkinci Seçenek

İlk seçenekte olanlara ek olarak menüden günde bir sefer bir adet başlangıç, bir adet taş fırın ya da ana yemek siparişi verilebilir.

Fiyatı

Günlük: 2 bin lira

Aylık: 48 bin lira

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.