We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel TÜRSAB-WhatsGO iş birliği

TÜRSAB-WhatsGO iş birliği

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve WhatsGO iş birliği ile hayata geçirilen, tüm iş ve işlemlerinizi tek bir platform üzerinden yönetimesini sağlayacak TÜRSAB-WhatsGO projesinin basın lansmanı TÜRSAB Başkan Yardımcımız Hasan Eker, WhatsGO Kurucusu Ercan Balcı, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Yıldırım Taş, TÜRSAB ve WhatsGO heyetlerinin katılımı ile 12 eylül günü TÜRSAB Genel Merkezi’nde gerçekleşti.

Hayata geçirdiği projeler, çalışma ve iş birlikleri ile seyahat acentaları ve turizm sektörünün dijitalleşme süreçlerine katkı sağlamaya devam eden TÜRSAB, bu yöndeki adımlara bir yenisini daha ekledi. Teknoloji şirketi WhatsGO ile imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde, seyahat acentalarının sosyal medya kanallarını çok daha etkin bir şekilde yönetmelerini ve satışlarını optimize etmelerini sağlayacak.

Yapılan iş birliği ile ilgili detaylı bilgiye TÜRSAB’ın web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz