TÜRSAB’dan Başkan Topaloğlu’na Ziyaret

Güncel 17 Nisan, 10:49'de eklendi

TÜRSAB’dan Başkan Topaloğlu’na Ziyaret

TÜRSAB Batı Antalya Temsilciliği, Başkan Rıza Perçin ve Kemer Bölge Sorumluları, Kemer’in yeni Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret ettiler. Yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ettiler.

TURSAB

 

Ziyarete Kemer Bölge sorumluları Kındıl Turizm Sahibi Mehmet Akbaba ve Oflaz Turizmin sahibi Ozan Güven’de katıldı.

İleriki Günlerde Daha Sık Bir Arada Olacağız

Başkan Necati Topaloğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. TÜRSAB ile her zaman işbirliği içerisinde olacaklarını söyledi. ” Bu ziyaret bizi oldukça memnun etmiştir. Türkiye Seyahat acenteleri ve bölgemizdeki diğer Turizm Dernek ve kuruluşlar ile birlikte, bölgemizde turizmi nasıl geliştireceğiz konusunda onlardan her türlü bilgi alacağız. Gereken desteğimizi vereceğiz. İleriki günlerde daha sık bir arada olacağız.”dedi. İyi bir sezon geçirme dilekleriyle teşekkürlerini sundu.

TURSAB

El birliği ile çalışmalarımıza devam edeceğiz!

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Peçin de açıklama yaptı. Bölgede yeni seçilen Belediye Başkanlarına ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade etti. Kemer’in yeni Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na başarılar diledi. Perçin, ” Sayın Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretine geldik. Kendisi bizleri misafir etti çok teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki günlerde her zaman bizlerle olacağını ve destek vereceğini ifade etti. Bizim de en büyük isteğimiz bu yönde. İnşallah ileride daha geniş toplantılar yapacağız. Bölgemizde turizmin gelişmesi adına el birliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. /Halil ÖNCÜ-KEMER

 

 

 

 

 

 

Yeni TÜRSAB Yasasıyla Sorunlar Çözülecek

Yeni TÜRSAB Yasasıyla Sorunlar Çözülecek

Antalya’da Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) konuğu olarak, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, sektör temsilcileriyle bir araya geldi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.