25.3 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Ukrayna UITT 2019 Başladı. İşte Fuardan İlk Kareler

Ukrayna UITT 2019 Başladı. İşte Fuardan İlk Kareler

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de 25. si düzenlenen UITT Ukrayna Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı bugün başladı.

GM DERGİ- Ukrayna

Türkiye, Ukrayna’nın Kiev kentinde gerçekleştirilen fuarda Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın açtığı 300 metrekarelik stant ile temsil edilecek. Bugün başlayan fuar 29 Mart’ta sona erecek.

27.03.2019 – 29.03.2019 tarihleri arasında Ukrayna Kiev’de gerçekleştirilecek olan UITT Fuarında Turizm ve Seyahat sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçilerin bir araya getirilmesi hedefleniyor.

 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, ülkemizin sahip olduğu tarihi, turistik, kültürel değerlerinin etkili ve geniş bir şekilde tanıtılması amacıyla her yıl yurtdışında uluslararası turizm ihtisas fuarlarına katılıyor.  Pazar payımızın arttırılması amacıyla katılım, Bakanlığın kamu/özel sektör işbirliği ve yurtdışı temsilcilikleri aracılığıyla sağlanıyor.

UİTTUİTTUİTT

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Akaydın: Alman pazarı 2019’u yüzde 20 geçebilir

 

 

 

 

 

Lavrov ve Çavuşoğlu Antalya’da Buluşacak!

Antalya turizminin ana pazarlarından biri olan Rusya’nın Türkiye ile arasındaki ilişkiler büyük önem taşıyor.  Son zamanlarda pasaportsuz seyahat ile gündemde olan iki ülke ilişkileri turizm sektörü olarak hepimizi yakından ilgilendiriyor.

İşte bu önemli gelişmelerden biri de 29 Mart’ta iki ülkenin Dış İşleri Bakanının Antalya’da bir araya gelmesi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 29 Mart’ta Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Antalya’da  bir görüşme gerçekleştirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  QM AWARDS 2021 sahiplerine kavuşacak

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Antalya'ya Alman ve İngiliz turist akın etti
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER