Ukrayna UITT 2019 Başladı. İşte Fuardan İlk Kareler

Güncel 27 Mart, 13:37'de eklendi

Ukrayna UITT 2019 Başladı. İşte Fuardan İlk Kareler

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de 25. si düzenlenen UITT Ukrayna Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı bugün başladı.

GM DERGİ- Ukrayna

Türkiye, Ukrayna’nın Kiev kentinde gerçekleştirilen fuarda Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın açtığı 300 metrekarelik stant ile temsil edilecek. Bugün başlayan fuar 29 Mart’ta sona erecek.

27.03.2019 – 29.03.2019 tarihleri arasında Ukrayna Kiev’de gerçekleştirilecek olan UITT Fuarında Turizm ve Seyahat sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçilerin bir araya getirilmesi hedefleniyor.

 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, ülkemizin sahip olduğu tarihi, turistik, kültürel değerlerinin etkili ve geniş bir şekilde tanıtılması amacıyla her yıl yurtdışında uluslararası turizm ihtisas fuarlarına katılıyor.  Pazar payımızın arttırılması amacıyla katılım, Bakanlığın kamu/özel sektör işbirliği ve yurtdışı temsilcilikleri aracılığıyla sağlanıyor.

UİTTUİTTUİTT

 

 

 

 

 

 

Lavrov ve Çavuşoğlu Antalya’da Buluşacak!

Antalya turizminin ana pazarlarından biri olan Rusya’nın Türkiye ile arasındaki ilişkiler büyük önem taşıyor.  Son zamanlarda pasaportsuz seyahat ile gündemde olan iki ülke ilişkileri turizm sektörü olarak hepimizi yakından ilgilendiriyor.

İşte bu önemli gelişmelerden biri de 29 Mart’ta iki ülkenin Dış İşleri Bakanının Antalya’da bir araya gelmesi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 29 Mart’ta Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Antalya’da  bir görüşme gerçekleştirecek.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.