Ukrayna’dan Sevindiren Haber Uçuşlar Başlıyor!

Güncel 25 Haziran, 10:02'de eklendi

Ukrayna Cumhurbaşkan’ında Türkiye’yi Sevindiren Haber! Uçuşlar Başlıyor!

Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodımır Zelenskıy, Ukrayna ile Türkiye arasındaki uçuşlar hakkında sevindirici haber verdi. Cumhurbaşkanı Zelenskıy, merakla beklenen uçuşların ne zaman başlayacağı sorusuna cevap verdi. Cumhurbaşkan Erdoğan ile anlaştıklarını ifade etti.

Türkiye’de turizm iç pazar ile başladı. Ancak Hareketin hızlanması için yurt dışı uçuşları da büyük önem taşıyor. Bu konuda hükümet yurt dışında yoğun çalışmalar gerçekleştiriyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu yönde, Ukrayna Cumhurbaşkan Volodımır Zelenskıy ile  ile görüşme gerçekleştirmişti.

Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodımır Zelenskıy, Ukrayna ile Türkiye arasındaki bazı uçuşların 1 Temmuz’da başlamasına karar verdiklerini duyurdu.

sosyal medya hesabı Twetter’dan açıklama yapan Volodımır Zelenskıy konu hakkında şu ifadelerle sevindiren haberi duyurdu. Zelenskıy; ”Ukrayna ile Türkiye arasındaki bazı uçuşlar 1 Temmuz’da başlayacak. Bunun turizmdeki toparlanmaya ivme kazandıracağı konusunda Recep Tayyip Erdoğan ile anlaştık. İnsani yardımlarınız için teşekkür ederim. Türkiye ile Ukrayna arasındaki stratejik ortaklığı derinleştiriyoruz.” sözlerine yer verdi.

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.