30.3 C
Antalya
Salı, Temmuz 27, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Ukraynalıların İlk Tercihi Türkiye Olacak!

Ukraynalıların İlk Tercihi Türkiye Olacak!

26-27 Nisan 2021 tarihlerinde Antalya’da 14 ülkeden 1500 yurtdışı acentesini ağırlayan Lastminutefair’in son gününde mikrofonu yurt dışı acente yetkililerine uzattık. Türk turizmine güvenerek Lastminutefair’e Ukrayna’dan katılan М‘ЯТА Travel Group  Direktörü Kondrasheva Maryna, ” Ukraynalıların ilk tercihi Türkiye olacak. Lastminutefair sayesinde pandemi koşullarının Türkiye’deki otellerde başarılı bir şekilde uygulandığını yerinde görme fırsatı bulduk. Bunu müşterilerimize en iyi şeklide anlatacağız ve güzel bir sezon bizi bekliyor.” dedi.

Ukraynalılar, Türkiye’ye İçin Can Atıyorlar

 

Kondrasheva Maryna, Ukraynalı tatilseverlerin Türkiye’yi çok sevdiklerini belirterek “Ukraynalılar, Türk otellerinin kaliteli ve güvenli hizmetinden son derece memnunlar. Büyük bir özlemle ve istekle Türkiye’ye tekrar gelmek için can atıyorlar. Bu yaz Ukraynalı tatilcilerin ilk tercihleri Türkiye olacağını söylemek mümkün. Gelen rezervasyonlarda bunu gösteriyor.” dedi.

 

Otelleri Yerinde Tanıma Fırsatı Sundu

 

Kondrasheva Maryna, Lastminutefair Hakkında ise; pandemi gibi zor bir dönemde partnerlerimiz ve daha önce bilmediğimiz bir çok otel ile bizi bir araya getirdi.  bu organizasyonun bir parçası olmaktan son derece mutlu olduk. Bu zorlu süreçte bizim burada olmazı sağlayan  başta  GMT Fuarcılık  Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral’e ve Hellootel Kurucusu Sabir Mizam’a sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bu fuarı diğer fuarlardan ayıran ve önemli  özellik ise daha önce görmediğimiz otelleri yerinde tanıma fırsatı sunmasıdır. Bunu yanı sıra duyduğumuz  ve Türkiye’nin geçen yıldan bu yana başarıyla uyguladığı ” Güvenli Turizm Sertifikası” uygulamasını da bizzat gözlemleme şansı yakaladık.Bunu da müşterilerimize en iyi şekilde aktaracağız. Lastminutefair‘e emeği geçenleri bir kez daha kutluyorum. ” dedi.

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİNİN SON SAYISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ! 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER