Ukrayna’ya Girişlerde Test Zorunluluğu Kaldırıldı

Güncel 16 Ocak, 12:43'de eklendi

Ukrayna’ya Girişlerde Test Zorunluluğu Kaldırıldı

 

Son 14 gün içerisinde Türkiye’de bulunan bütün yolcuların Ukrayna’ya giriş yapabilmeleri için 0-48 saat içerisinde yapılmış negatif PCR test zorunluluğu 15 Ocak 2021 tarihinden itibaren kalktı.

Yeşil grupta yer alan Türkiye’den Ukrayna’ya giriş yapacak kişiler için artık PCR Testi zorunluluğu bulunmuyor.

Ukrayna’ya yapılacak olan seyahatler için Ukrayna vatandaşları ve süresiz Ukrayna oturumu olan yolcular hariç tüm yolcuların Covid-19’u kapsayan bir sağlık sigorta poliçesi ise olmak zorunda.

Resmi makamlarca alınan kararlar ve önlemler doğrultusunda; 28 Aralık 2020 tarihi itibari ile yurt dışından Türkiye’ye giriş için, uçuştan önceki 72 saat içerisinde yapılmış ve negatif sonuç alınmış PCR testinin uçağa binmeden önce ibraz edilmesi zorunlu. Negatif PCR testi ibraz etmeyen kişiler, uçuşa kabul edilmeyecektir. Bu uygulama 01 Mart 2021 tarihine kadar devam edecek.

 

QM Awards 2020 Oylama Heyecanı Başladı

Heyecan ve merak ile beklenen, Türk Turizm Endüstrisinin en önemli ve kapsamlı ödülü olan QM Awards 2020 nin ilk tur oylaması başladı.  Bu yıl 11. kez düzenlenecek olan QM, 11 ülkede oylama heyecanı yaşatacak. 5 dilde gerçekleşecek olan oylama 15 Ocak (bugün) itibari ile iki aşamalı oylama sürecinde 15 Şubat tarihine kadar devam edecek. Kazananlar yine muhteşem bir gala gecesinde ödüllerine kavuşacak.

OYLAMA NASIL YAPILIYOR?

Her yıl www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden oylanabilen QM, iki aşamalı oylama sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.