Unutulmayacak Bir Yaz Akşamı Fettah Can Tomorrowland Sahnesinde!

Güncel 22 Temmuz, 14:08'de eklendi

Unutulmayacak Bir Yaz Akşamı
Fettah Can Tomorrowland Sahnesinde!

Tomorrowland

İhtişamlı ve büyük organizasyonları ile Akdeniz kıyısı boyunca iddiasını koruyan, Türkiye’nin en önemli, seçkin tesisleri arasında gösterilen Granada Luxury Belek, yaza damga vuracak, muhteşem bir konserle müzikseverleri ağırlamaya hazırlanıyor. Şarkılarıyla gönüllere taht kuran. besteleri ve yorumuyla dinleyicileri kendine hayran bırakan sanatçı Fettah Can, 13 Ağustos Perşembe akşamı Granada Luxury Belek’te unutulmaz bir konser keyfi yaşatacak.

Granada Luxury Belek’te Antalya’nın en büyük şov merkezi olarak inşa edilen Tomorrowland Gösteri Merkezi

Tesisin tüm değerli misafirleri,  Granada Luxury Belek’te Antalya’nın en büyük şov merkezi olarak inşa edilen Tomorrowland Gösteri Merkezi’nde tam bir müzik ziyafeti verecek olan değerli yorumcu Fettah Can konserine davetlidir.

Fettah Can; Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen oturma planında, büyüleyici Akdeniz atmosferini birbirinden güzel parçalarıyla aydınlatacak.  Sanatçıyı dinlemek için herkesi 13 Ağustos Perşembe akşamını da kapsayan, çok keyifli yaz tatillerine bekliyor. 

Antalya’ya Bir Günde 50 Uçuş 10 Bin Turist

Antalya’da, 1 Temmuz itibarıyla bazı ülkelerle yeniden uçuşlar başladı. Pandemi sürecinde bu pazar günü ilk kez bir günde 10 binin üzerinde yabancı turist Antalya’ya geldi. 1 Temmuz’dan bugüne ise toplam turist sayısı 61 bin 478’e yükseldi.

Recep Yavuz, pandemi sürecinde kapanan ve 1 Haziran’da iç turizm, 1 Temmuz’da da dış turizm seyahatlerinin yeniden başlaması üzerine, pandemi sürecinde yurt dışından gelen turist sayılarıyla ilgili bir çalışma sundu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.