Ürdün Zorunlu Karantinayı Kaldırdı

Güncel 18 Ocak, 11:14'de eklendi

Ürdün Zorunlu Karantinayı Kaldırdı

Ürdün turistlerin ülkeye girişini kolay hale getirdi.

ürdün

Ürdün, 13 Ocak tarihinde bütün turistlere zorunlu karantina olmadan ülkeye girişin yolunu kolaylaştırdı. Ürdün hükümeti, koronavirüs salgını sırasında getirilen bazı kısıtlamaların kaldırıldığını açıkladı. Turistler, Ürdün’e giriş yaptıklarında artık karantinada kalmayacaklar.

Ürdün’e gitmek isteyen turistler  en az 72 saat önce Covıd-19 için negatif bir PCR testi alma zorunluluğu ise sürüyor. Turistlerin Ürdün Havalimanı’nda ikinci bir PCR testini geçmeleri gerekli. Ürdün’de PCR testinin fiyatı 40 dolar. Pozitif vaka halinde 10 gün karantina da kalacaklar.

 

QM Awards 2020 Oylama Heyecanı Başladı

Heyecan ve merak ile beklenen, Türk Turizm Endüstrisinin en önemli ve kapsamlı ödülü olan QM Awards 2020 nin ilk tur oylaması başladı.  Bu yıl 11. kez düzenlenecek olan QM, 11 ülkede oylama heyecanı yaşatacak. 5 dilde gerçekleşecek olan oylama 15 Ocak (bugün) itibari ile iki aşamalı oylama sürecinde 15 Şubat tarihine kadar devam edecek. Kazananlar yine muhteşem bir gala gecesinde ödüllerine kavuşacak.

OYLAMA NASIL YAPILIYOR?

Her yıl www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden oylanabilen QM, iki aşamalı oylama sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.