23.4 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Utopya World Hotel Süreci Netleşti

Utopya World Hotel Süreci Netleşti

Utopya Turizm, Alanya’daki Utopia World Hotel’in ATG Anex Tourizm Grubuna satın alma opsiyonlu kiralanmasıyla ilgili yeni bir açıklama da bulundu.

 

Utopya Turizm’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na açıklama yapıldı. Ve şu ifadelere yer verildi:

” Şirketimiz ile ATG Anex Tourism Grup ilgili şirketi Adalı Otelcilik Turizm Ticaret A.Ş. arasında, “Satın Alma Opsiyonlu Kiralama Ön Sözleşmesi” imzalandığı bilgisi kamuoyuna duyurulmuştu. 04.12.2018 tarihinde imzalanan sözleşme, şirketimize ait Antalya’nın Alanya ilçesinde yer alan 5 yıldızlı Utopia World Hotel’ in satılması ya da kiralanmasına yönelikti. Bu süreç içerisinde karşılıklı olarak birçok görüşme ve incelemeler yapıldı. Bu görüşme ve incelemelerde taraflar bundan sonraki süreci Utopia World Hotel’in kiralanması yerine satın alınması hususunda devam ettirme kararı almışlardır.” İfadelerine yer verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  QM AWARDS 2021 sahiplerine kavuşacak

Türkiye’de 5 Oteli Bulunuyor

ATG Group, Kazakistan ve Rusya gibi ülkelerin en büyük tur operatörlerinden biri konumunda. Türkiye’de otelcilikte büyümesini devam ettiriyor. ATG Hotels’in toplamda Türkiye’de 5 oteli bulunuyor. Bunlar; Selectum Hotel Belek, Asteria Belek, Fastasia Hotel Çamyuva, WOW Bodrum ve Kemer-Göynük’te bulunan Art Hotel.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Mir sisteminde hiçbir sorun yok
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER