Utopya World Hotel Süreci Netleşti

Güncel 2 Nisan, 13:41'de eklendi

Utopya World Hotel Süreci Netleşti

Utopya Turizm, Alanya’daki Utopia World Hotel’in ATG Anex Tourizm Grubuna satın alma opsiyonlu kiralanmasıyla ilgili yeni bir açıklama da bulundu.

 

Utopya Turizm’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na açıklama yapıldı. Ve şu ifadelere yer verildi:

” Şirketimiz ile ATG Anex Tourism Grup ilgili şirketi Adalı Otelcilik Turizm Ticaret A.Ş. arasında, “Satın Alma Opsiyonlu Kiralama Ön Sözleşmesi” imzalandığı bilgisi kamuoyuna duyurulmuştu. 04.12.2018 tarihinde imzalanan sözleşme, şirketimize ait Antalya’nın Alanya ilçesinde yer alan 5 yıldızlı Utopia World Hotel’ in satılması ya da kiralanmasına yönelikti. Bu süreç içerisinde karşılıklı olarak birçok görüşme ve incelemeler yapıldı. Bu görüşme ve incelemelerde taraflar bundan sonraki süreci Utopia World Hotel’in kiralanması yerine satın alınması hususunda devam ettirme kararı almışlardır.” İfadelerine yer verildi.

Türkiye’de 5 Oteli Bulunuyor

ATG Group, Kazakistan ve Rusya gibi ülkelerin en büyük tur operatörlerinden biri konumunda. Türkiye’de otelcilikte büyümesini devam ettiriyor. ATG Hotels’in toplamda Türkiye’de 5 oteli bulunuyor. Bunlar; Selectum Hotel Belek, Asteria Belek, Fastasia Hotel Çamyuva, WOW Bodrum ve Kemer-Göynük’te bulunan Art Hotel.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.