UTRECHT  FUARINDA BAKAN ERSOY , TURİZMCİLERLE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE 

Güncel 9 Ocak, 14:58'de eklendi

UTRECHT  FUARINDA BAKAN ERSOY , TURİZMCİLERLE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE

2019’un turizm ile ilgili önemli fuarlarından ilki olan Hollanda Utrech Vakentieburs bugün ziyaretçilere kapılarını açtı.  Fuara Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy katılım gösterdi. Tüm dünya Turizm profesyonelleri bu fuarda bir araya geldi. fikir alışverişi yaparak Hollanda pazarı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

 

GM DERGİ -HOLLANDA

Türkiye’nin Turizm Bakanlığı organizasyonuyla katıldığı fuarların ilk bugün açıldı. Bu yılın ilki olan Hollanda Utrech kapılarını profesyonellere açtı. Dünyanın dört bir yanında v Türkiye’den fuara yoğun katılım var.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un da katıldığı Utrecht Fuarı’na Türkiye 652 metrekarelik stand ile yer alıyor. Bugün başlayan fuar,  13 Ocak 2019 tarihinde son bulacak.

Bakan Ersoy saat 14.00’da fuarın açılışına katılım gösterdikten sonra tüm standları dolaştı ve turizm profesyolleriyle fikir alışverişi yaptı.

Bakan, saat 16.00 da da Yunus Emre Enstitüsü’ne giderek orayı ziyaret edecek.

 

İŞTE UTRECHT FUARINDAN İLK KARELER…

BUGÜN kapılarını açan, Utrecht Fuarından ilk kareleri sizlerle GM TURizm ve YÖNETİM Dergisi olarak paylaşıyoruz. Katıldığımız fuarda gözümüze çarpanlar.

Türkiye’den yoğun ilgilinin olduğu fuarda, profesyoneller Hollanda pazarını değerlendirecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.