16.7 C
Antalya
Çarşamba, Aralık 1, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Vali Yazıcı: Yeni bir eğitim sistemi başlattık

Antalya Valisi Ersin Yazıcı Resort Kongresi’nde önemli açıklamalar yaptı.

Vali Ersin Yazıcı: “Biz Antalya olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı öncülüğünde ve Güvenli Turizm sertifikasıyla pandemi koşullarında tüm paydaşlarla turizmi başarılı bir şekilde yönettik” dedi.

Vali Yazıcı: ”Pandemi koşullarında 3 buçuk milyon turist ağırlayan Antalya’da bu güvenli turizm ile rakamlarımızı 2021 yılında 9 milyonlara yükselttik. 2022 yılında daha iyi bir sezon bizi bekliyor inanıyorum” diye konuştu.

Yazıcı, turizm sektörü için kaliteli insan kaynağı yaratmak için adım attıklarını ve meslek liselerinde yeni eğitim sistemi başlattıklarını belirterek “Turizm için önemli olan kalifiye insan kaynağını yeni sistem ile sektöre kazandıracağız. Turizme layık ve sektörü yukarı taşıyacak insan kaynağı yetiştireceğiz” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER