Welcome Holidays’de İşler Yolunda!

Güncel 8 Temmuz, 11:48'de eklendi

Welcome Holidays’de İşler Yolunda!

Antalya’nın köklü seyahat acentelerinden Welcome Holidays, pandemi sonrası normalleşme döneminde alınan rezervasyonlardan umutlu. İç Pazar rezervasyonlarının beklenilen düzeye gelmesi ile birlikte yüzlerin güldüğünü belirten Welcome Holidays Genel Müdürü Deniz Yılmaz, şu açıklamalarda bulundu.

welcome

“Pandemi dönemi her işletmede olduğu gibi bizim için de zorlu bir sınav. Belirsizlikler yüzünden rezervasyonların iptali ve tesis açılışlarının ertelenmesi, sezon başında yapmış olduğumuz tüm planlarımızı revize etmemize sebep oldu. Fakat, Welcome Holidays’in güçlü ekibi ile birlikte aldığımız stratejik kararlar doğrultusunda hiçbir müşterimizi ve çalışanımızı mağdur etmedik. Rezervasyonlarını iptal etmek isteyen tüm müşterilerimizin para iadelerini sorunsuz gerçekleştirdik. Bu zorlu günlerde çalışanlarımızın da her zaman yanında olduk.

 

Yaklaşık 3 ay boyunca süren pandemi sürecinde yaptığımız hamlelerin meyvesini ilk normalleşme adımlarında almaya başladık. Şu an günlük rezervasyon akışımız ekibimin de desteği ile normale dönmeye başladı. Aldığımız çağrılarda en çok sorulan soru elbette hijyen önlemleri. Portföyümüzde bulunan tüm tesislerin hijyen konusunda aldığı önlemleri büyük bir titizlikle inceliyor ve müşterilerimize güvenli bir tatil için ihtiyaçları olan tüm bilgiyi sunmaya özen gösteriyoruz.

 

Tatile çıkmak isteyen tüm dostlarımızın bilmesi gereken en önemli detay tesislerimizin Covid-19 tedbirleri kapsamında aldığı önlemler ile dünya standartlarının çok üzerinde bir hizmet sunduğudur. Tatil planlarınızı gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. ”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.