WTM London 2020’nin Nasıl Yapılacağı Belli Oldu?

Güncel 14 Eylül, 17:55'de eklendi

WTM London 2020’nin Nasıl Yapılacağı Belli Oldu?

WTM London 2020 Fuarı’nın 2020 yılında sanal olarak yapılacağı belirtildi. Kasım Ayında gerçekleşecek. Fuar  kasım ayında tamamen sanal olacak.

 

Organiztörlerin sanal etkinliğin ardından yüz yüze görüşme planlanacağını açıklayan WTM Londra Başkan Yardımcısı Simon Press, yapılmaya başlandığı 1980 yılından bu yana WTM Londra’nın ilk defa canlı etkinlik olarak yapılamayacağını belirtti.

Fuarın  resmi sitesinde şu sözlerle nasıl yapılacağı anlatıldı. “40 yıl bize geldikten sonra, WTM London 2020 size geliyor! 9-11 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek tamamen sanal bir etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz . Ana amaç, seyahat endüstrisinin en çok ihtiyaç duyduğu bir zamanda kurtarılmasına ve yeniden inşa edilmesine ve şekillendirilmesine yardımcı olmaktır. Sanal etkinlik, iş bağlantılarını yeniden kurmaya ve geliştirmeye, ağınızı, markanızı büyütmeye ve geri dönüşünüzü nasıl yapacağınızı öğrenmeye odaklanacak.

Sanal etkinlik , dünya genelindeki farklı bölgelerden erişime izin vermek için 07: 00-10: 00 arasında üç gün boyunca gerçekleştirilecek. Canlı konferans oturumları ve forumlar, endüstrinin bugün karşılaştığı bazı sorunların yanı sıra hızlı ağ oturumları, bire bir toplantılar ve sanal ağ oluşturma fırsatlarını ele alacak. Küresel seyahat sohbetini canlı tutmak ve yeni bağlantılar kurmanın yanı sıra çok çeşitli çevrim içi iş fırsatları sunmaya yardımcı olmak istiyoruz.” denildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.