Yabancı Acenteler ATF’ye Övgüler Yağdırdı

Güncel 29 Ekim, 10:49'de eklendi

Yabancı Acenteler ATF’ ye Övgüler Yağdırdı

ATF – Antalya Turizm Fuarı Lansmanı ve Teşekkür Buluşması için Antalya’da turizm profesyonelleri ile bir araya gelen acente yetkililer organizasyona büyük övgüler yağdırdı. Bunlarda biri de Travel Ritail Acente Yetkilisi  Natalia Polikarpova   idi.

Polikarpova : “Beklentimizin üstünde mükemmel bir organizasyondu.” dedi ve Rus pazarının 2021 yılındaki Türkiye değerlendirmesini  de yaptı.

ATF lansman

Beklediğimizden Daha Fazlası ile Karşılaştık, Tekrar Geleceğiz

gece hakkında düşüncelerini ve Rus pazarına yönelik öngörülerini Gm Turizm Ve Yönetim Dergisine şu sözlerle ifade etti.

Travel Ritail Acente Yetkilisi  Natalia Polikarpova : “ATF Lansmanı, gerçekten çok başarılıydı ve titizlikle organize edilmiş. Bu dönemde bu kadarını gerçekten beklediğimizin fazlasını gördük ve mutlu olduk.  Eminim ki bu sıkıntılı dönem geçtikten sonra daha iyisi olacaktır. Biz de ve tekrar geleceğiz.  ATF’nin Kurucusu  Selçuk Meral ve ekibini tebrik ediyoruz. Destek vermeye devam edeceğiz.” Dedi.

Rezervasyonlarımızın Yüzde 70’ini 2021 Yılına Devretti,  Ruslar Önümüzdeki Yıl Da Türkiye’de

Polikarpova : Rus pazarı ile ilgili olarak;  “Bu sene her şey hiç beklenmedik şekilde gelişti. Biz,  üç  ay içerisinde çok yoğun bir satış gerçekleştirdik.   En çok satışımız Türkiye’ye oldu tabi ki. Eminiz ki önümüzdeki yıl daha iyi olacak. Bu yıl ki Rezervasyonların yüzde 70’ini 2021 yılına devreden müşterilerimiz var. Rusların Tercihi Önümüzdeki sene de Türkiye.” dedi.

 

 

Antalya Turizm Fuarı Teşekkür Buluşması ve GMT Fuarcılık lansmanı kusursuz bir organizasyon ile gerçekleşti.  ATF20’ nin turizm sektörünün ortak kararı ile ertelenmesinin akabinde, yeni konsepti ile yeni fuarı Nisan ayında gerçekleşecek olan GMT Fuarcılık, tarihini  26-27 Nisan 2021 olarak açıkladı.

‘ Lastminute ’ konseptiyle  2021’ nin akışına uygun olarak tasarlanan organizasyonu ATF Kurucusu Selçuk Meral 500’e yakın yabancı seyahat acentesi ve turizm sektörü ile paylaştı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.