Yatırımcılar Marka Standartlarının Ne Yönde Değişmesini İstiyor?

Güncel 20 Kasım, 12:09'de eklendi

Yatırımcılar Marka Standartlarının Ne Yönde Değişmesini İstiyor?

Varlık yöneticileri, marka standartlarında yatırımcılar için olumlu bir etki yaratacak bir değişiklik arıyor. Yatırımcılar, marka standartlarının ne yönde değişmesini istiyor? Peki Ne yönde bir değişim olması gerekiyor.

yatırımcılar

Misafir İle Daha Çok Diyalog

Greenwood Hospitality Group’un Müdürü Aik Hong Tan, Ekim ayı başlarında Konaklama Endüstrisi Yatırım Konseyi toplantısında konuştu. Tan, marka standartlarının artık konukların seyahat ederken kendilerini güvende hissetmelerine yardımcı olmaya odaklanması gerektiğini söyledi. Bunun içinde misafir ile daha fazla diyalog içinde olunmalı dedi.

Plastikten Uzaklaşın

Aynı toplantıda konuşan InterContinental Hotels Group geliştirme, işlemler ve Varlık Yönetiminden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Julienne Smith, marka standartlarının “her şeyin değiştiği” daha geniş dünyayı yansıtması gerektiğini söyledi. “COVID sonrası dünyada duş perdelerine ne olur? Demek istediğim, bunları nasıl etkili bir şekilde temizlersiniz? ”. Odalardaki olanaklar ne olacak? Bunları nasıl temizliyorsunuz? Uygun olanaklara sahip olduğunuzdan nasıl emin misiniz? COVID sonrası bir dünyada yiyecek ve içeceği nasıl sunuyorsunuz? Check-in / check-out ne durumda? Biliyorsunuz, tüm bunlar yeniliğimizin ve düşüncemizin ön saflarında yer alıyor. Ve sonra, bunlarda plastik kullanımını hafifletmeye çalışıyoruz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.