Yeni İspanya Vize Başvuru Merkezi Ankara’da

Güncel 12 Temmuz, 11:32'de eklendi

Yeni İspanya Vize Başvuru Merkezi Ankara’da

BLS International’ın, 49 ülkede İspanya Dışişleri tarafından yetkilendirilmiş 123 vize başvuru merkezi bulunuyor.

ispanya vize

Yeni İspanya Vize Başvuru Merkezi ise Ankara’da açıldı.

Yeni vize başvuru merkezinin açılışı İspanya’nın Ankara Büyükelçisi Juan Gonzalez Barba’nın ve BLS International’dan üst düzey yetkililerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Katma Değerli Servisler

Açılışın onur konuğu Juan Gonzalez Barba, açılış konuşmasında yeni İspanya Vize Başvuru Merkezi’nden övgüyle bahsetti. BLS International’ın yeni merkezinin Türkiye’de sınıfının en iyisi olacağına inandığını söyledi. Tam donanımlı premium lounge, kişiselleştirilmiş yardım, SMS takibi, fotokopi, fotoğraf çekimi, seyahat sigortası ve kurye hizmetlerinin yanı sıra başvuru sahiplerinin rahatlığı için geniş alan, konforlu oturma ve katma değerli servislerin merkeze eklenmesinden memnuniyet duyduğunu belirtti.

BLS Avrupa ve Afrika Bölge Başkanı Chenthuran Balasubramaniam, Ankara’daki Vize Başvuru Merkezi’nin yeni bir yere taşınmasının, BSL International’ın “Müşteri İlk Deneyimi”’nin bir parçası olarak kolaylık ve elverişlilik sağlama konusundaki taahhüdünü yansıttığını belirtti. “Yeni merkez, genel müşteri deneyimini daha geniş bir alana yaymak için iyi bir fırsat. Ayrıca, vize başvurusunda bulunanlara süreci daha rahat ve konforlu hale getirecek olan gerekli imkanları da kullanabileceğiz.” ifadelerinde bulundu.

Premium Lounge Ve Yüksek Teknoloji

Merkezin açılışıyla ilgili açıklamalarda bulunan BLS International Ortak Genel Müdürü Shikhar Aggarwal konuşmasında, “Yeni yerine taşınan Ankara’daki İspanya Vize Başvuru Merkezi, vize başvuru süreçlerini kolaylaştırmak için gelişmiş olanaklara sahip premium lounge ve yüksek teknoloji ile donatılmıştır. Merkez, tüm vize başvuru sahiplerine kusursuz hizmet sağlamak ve tüm vize işlemlerini iyi bir deneyime dönüştürmek için tüm hizmetlerini sağlamlaştırmaktadır” ifadelerine yer verdi.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.