Yeni KEMİAD Başkanı “Rıza Sönmez”

Güncel 15 Nisan, 10:16'de eklendi

Yeni KEMİAD Başkanı “Rıza Sönmez”

Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneğinin (KEMİAD) yeni başkanı Rıza Sönmez seçildi.

KEMİAD

Kemer G-Marina Shakespeare Coffee & Bistro’da KEMİAD üyelerin yoğun katılımı ile Genel Kurul gerçekleşti. Sonrasında, dernek başkanlığına Kemer’in yakından tanıdığı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Rıza Sönmez seçildi. Genel Kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlarken, divan Başkanlığını Murat Gökhan yaptı.

Bir önceki dönemin Başkanı Özgür Kurga geçtiğimiz dönem yaptıkları çalışmaları ve projeleri özetleyen faaliyet raporunu ve gelir gider raporlarını üyeler ile paylaştı.

KEMİAD’ın yeni başkanı Rıza Sönmez, seçim sonrası yaptığı konuşmasında, uzun yıllardır faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının içerisinde yer alan KEMİAD’da yeni projelere imza atacaklarını dile getirerek, öncelikle yapacakları projeler hakkında bilgiler verdi.

KEMİAD

Sönmez, önceki dönemlerde Başkanlık yapan Salih Sır, Ali Nail Kılıç ve Özgür Kurga’ya çok teşekkür etti. “KEMİAD bizim için çok anlamlı bir dernek. Bu anlamını yitirmeden bugüne taşıdıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Gayretli olacağız. Hep birlikte el ele projelerimizi gerçekleştireceğiz. Öncelikle danışma meclisi oluşturarak, Kemer’de Kent Konseyinin kurulması adına çalışmalarımıza başladık. Diğer bir amacımızda KEMİAD’ı kurumsallaştırmak”diye konuştu.

KEMİAD

KEMİAD Yönetim kurulunda Başkan Rıza Sönmez ile birlikte Tanju Ergin,İsmet Yıldız,Mehmet Akbaba,Ömer Selim Akbulutlar, İsmail Kıyar,Levent Kılıçoğlu, Ahmet Aykaç ve Abdurrahman Aydın yer aldı.

KEMİAD Yönetimi ve üyeleri Genel Kurul sonrası günün anlam ve önemini belirten bir fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler. /Halil ÖNCÜ ( KEMER )

 

KEMİAD

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.