23.4 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Akay’a 2 ödül birden verildi

Hizmet ihracatı ödülleri seyahat acenteleri kategorisinde ilk beşte 2 markası ile yer alan Akay Grup, 4. sırada Fit Holidays, 5. sırada ise Akay Travel Service ile başarılarını devam ettiriyor.

“Sektörde 50. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Akay Travel Service Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Okudur ’un mesajı şöyle;

“2022 yılı aynı zamanda şirketimiz Akay Travel ‘in kuruluşunun 50. yıldönümü. Bu yarım asırlık hikayenin her dönemini hayatımın filmi gibi yaşadım. Heyecan, stres, sıkı çalışma ve gurur. 50. yılımızı 11.000 den fazla seyahat acentesi içerisinde, ülkemize en çok turist getiren ilk 10 şirket arasında yer alarak karşılıyoruz. Bu süreç boyunca sektörün önde gelen kurum ve kuruluşları, ve sağlayıcıları tarafından, sayısız ödüllere layık görüldük. Bizlerin bu başarıları elde etmemizde, bu kilometre taşlarını birlikte aştığımız, zorlukları tecrübe ederek ilişkimizi geliştirip güçlendirdiğimiz saygıdeğer iş ortaklarımızın payı çok büyüktür.
İş ortaklarımıza ve en önemlisi de; bizi bu günlere getiren ve bu başarıya ulaşmamızı sağlayan sadakatli çalışanlarımıza teşekkür borçluyum. Tüm sektörümüze mutlu ve sağlıklı seneler dileklerimle.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ATF & Hellootel Forumu başarıyla gerçekleşti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ATF & Hellootel Forumu başarıyla gerçekleşti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Nursafa: Kazakların Antalya'ya tatil talepleri artışta
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER