32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Antalya Havalimanı personellerine ödül

Vali Ersin Yazıcı, ülkemizin dışarıya açılan en önemli kapılarından biri olan Antalya Havalimanı’nda görevli Polis Memuru ve Özel Güvenlik personeline 2021 yılındaki başarılı çalışmalarından dolayı ödül verdi.

Ülkemizin dışarıya açılan en önemli kapılarından biri olan Antalya Havalimanı’ndaki Polis Memuru ve Özel Güvenlik personeli, 2021 yılındaki başarılı çalışmalarından dolayı ödüllendirildi. Ali Natık Canca Eğitim Kompleksi’nde gerçekleştirilen törene Vali Ersin Yazıcı’nın yanı sıra Antalya Hudut Kapıları Mülki İdare Amiri Suat Seyitoğlu, İl Jandarma Komutanı Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Sahil Güvenlik Komutanı Murat Sezgin, Fraport TAV Genel Müdürü Deniz Varol, Corendon TAV Genel Müdürü Serdar Candal ve Antalya Havalimanı personeli katıldı.

Toplantının açılışında, 2021 yılında dış hatlardan gelen 8.982.333 ile 9.903.218 giden yolcu olmak üzere toplamda 17.885.551 yolcunun giriş ve çıkış işlemlerinin seri, kesintisiz ve müşteri memnuniyeti ile kaliteyi en üst seviyeye çıkararak gerçekleştirildiği ifade edildi. Ayrıca Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan en çok yolcu işlemi yapan personel performans tablosundaki ilk 10 Polis Memurunun da Antalya Havalimanı’ndan çıktığının altı çizildi.

İç ve Dış Hat Yolcu Kapasitesi %134’lük Artışla 82 Milyona Çıkarılacak

Törende konuşan Antalya Hudut Kapıları Mülki İdare Amiri Suat Seyitoğlu, yeni sezon için havalimanındaki kapasitenin arttırma çalışmalarının hızlandırıldığını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: “2021 yılında üstün başarı gösteren Polis Memuru ve Özel Güvenlik hizmetinde bulunan arkadaşlarımıza yönelik tertip ettiğimiz törene hoş geldiniz. Antalya ülkemizin turizm lokomotifi durumunda bir şehir. Devletimizce yapılan isabetli yatırımlar gerekse de özel teşebbüsün dinamizmi sayesinde Antalya kısa sürede turizmde adından söz ettirmeyi başardı. İlimiz şuanda Akdeniz’in önemli bir turizm marka değerine ulaşmış bir şehir. Hiç şüphesiz ki bu başarıda sunulan hizmetlerin kalitesi yanında, profesyonelliğinde oldukça önem arz ettiğini görmekteyiz. Bu kapsamda özellikle turizm potasında devlet ve özel sektörün entegrasyonu ve birlikte hareket kabiliyeti kazanması çok önemli. Yeni sezon için havalimanımızdaki kapasite arttırma çalışmaları hızlandırıldı. Yapılacak revizyonlarla iç ve dış hat yolcu kapasitesi %134’lük bir artışla 82 milyona çıkarılacaktır.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Papillon Hotels Starway turizm ödüllerini topladı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  QM Awards 2021 sahiplerine kavuştu

Başarılarınız Daim Olsun

Sözlerine başarılı çalışmalarından dolayı havalimanında görevli çalışanları tebrik ederek başlayan Vali Yazıcı; “Bu başarılı çalışmalara tanıklık etmek ve ödüllendirmek için buradayım. 2021 yılında yaklaşık 18 milyon yolcunun giriş ve çıkış işlemlerini seri ve kesintisiz gerçekleştiren, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan en çok yolcu işlemi yapan personel sıralamasında ilk 10 içinde yer alan Havalimanı Emniyet Müdürlüğü personelimizi ‘Başarı Belgesi’ ile ödüllendirdik. Turizmin başkenti olan Antalya’mızda görev yapıyoruz. Buraya gelen misafirlerimizi öncelikle sizler karşılıyorsunuz. Daha sonra otellerimiz misafirleri ağırlıyor. Dünya standartlarında bir iş yapıyoruz. Otel ve benzeri hizmetleri sunuyoruz. Buradaki arkadaşlarımızda gerek hızlı gerekse kaliteli hizmetleriyle misafirlerimize güven veriyor. Hepinize teşekkür ediyorum. İlin Valisi olarak başta ödüllendirilen arkadaşlarımız olmak üzere tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Başarılarınız daim olsun.” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  QM AWARDS için geri sayım başladı

2022 Yılı İçin Sektörün Beklentisi Olumlu

Sektörün beklentisinin 2022 yılı için olumlu olduğunu aktaran Vali Yazıcı; “Sektörün ve herkesin beklentisi 2022 yılının 2019 yılından daha iyi olacağı yönünde. Bu bize şunu gösteriyor. 2022 yılında işimiz daha fazla olacak. Ama sıradan bir iş yapmadığımızı, ülkemizin turizm gelirlerinin üçte birinin şehrimizden karşılandığını düşünerek hareket ederek tüm zorlukların üstesinden geleceğiz. Biz ülkemizin dışa açılan penceresi Antalya’mızda 84 milyon insanımızı temsil ediyoruz. İşimizi düzgün yaparak, misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Havalimanımızın kapasite arttırma çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah Ukrayna ile Rusya arasındaki savaş uzun sürmeyecek ve tarafların konuyu masada çözeceklerine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmasından sonra Vali Yazıcı, en çok yolcu giriş-çıkış işlemi yapan ilk üç personele, en çok sahte belge tespiti ve yakalaması yapan birinci personele, nizamiye giriş kontrol noktasında görevli üç personele başarı belgesi ve hediye takdim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  TUI ve EasyJet'te personel sıkıntısı
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER