9.5 C
Antalya
Pazartesi, Ocak 17, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Cüneyt Kuru USDF’nin Yönetim Kurulu üyesi oldu

2018-2020 ve 2020-2022 Yıllarında 2 dönem, Skal Antalya Yönetim Kurulu Başkanlığını başarıyla yürüten Cüneyt Kuru, yapılan 10. Olağan Genel Kurul sonucunda Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Uluslararası en yaygın ve en eski Turizm Sivil Toplum Örgütü SKAL, 103 Ülkede, 324 Kulüp ve yaklaşık 13 bin üyesi bulunan ve Türkiye’de 16 Kulüp ve 60’a yakın turizm bileşenlerinin yöneticilerinden oluşan ve 800’e yakın turizm profesyoneli tarafından temsil edilen Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu’nun Konya Dedeman Hotel’de Konya Skal Kulübünün ev sahipliğinde gerçekleştirilen Seçimli Genel Kurulu sonucunda yoğun katılımlı adaylar arasından Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Cüneyt Kuru,  Skal Antalya’yı en iyi şekilde temsil ederek sağlık, mutluluk, dostluk ve uzun ömür ilkesi doğrultusunda başarılarını sürdüreceğinin sözünü verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER