17.8 C
Antalya
Çarşamba, Aralık 1, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Daima Biz Hotels Europeans Sitting Volleyball’a ev sahipliği yapacak

Avrupa’ nın en büyük spor organizasyonlarından biri olan Europeans Sitting Volleyball(Avrupa oturan voleybol) Championship- Men & Women bu sene 17-24 Ekim tarihleri arasında Türkiye’de gerçekleşecek.

Daima Biz Hotel Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek olan Paravolley Avrupa takviminde en büyük yarışma olan edisyonu için 27 Eurosittingvolley’in 2021 takım ve 60 yetkili Kemer’de bir araya geldi. 16 Ekim 2021 Cumartesi günü gerçekleştirilen açılış serenomisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nun göndermiş olduğu mesajlar ile başladı.

Açılış, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkan Vekili İrfan Çelik ve Paravolley Europe Başkanı Mr. Branko Mihorko’nun konuşmalarıyla devam etti. Ülkemizi yurtdışında temsil eden engelli dansçıların hazırladığı şovlar açılışa renk kattı.

Daima Biz otelinin pastoral ve pratik ortamında Pve ve Türkiye engelliler spor federasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen yarışmada, kimin Avrupa şampiyonu olacağına karar vermek için 7 gün boyunca yaklaşık 95 maç oynanacak.

Turnuvada yer alan ve ev sahipliği yapan Türk Milli erkek ve kadın paravoley takımımıza başarılar diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER