32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Erdoğan İpek, Hattuşa Vacation Thermal Club’da

Erdoğan İpek, Hattuşa Vacation Thermal Club’da

Erdoğan İpek, Balıkesir’in gözde tatil merkezi olan Kazdağları’nın eteklerinde bulunan Hattuşa Vacation Thermal Club’da Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Deneyimli turizmci Erdoğan İpek 13 Haziran İtibariyle başladığı yeni görevi ile ilgili olarak; “Hattuşa Vacation Kazdağları; oksijen bolluğuyla dünyada ikinci sırada yer alan Kazdağları’ nın eteklerinde bulunuyor. 2022 sezonunda turizm kariyerime burada devam etmekten duyfuğum mutlululuğu sektörle paylaşmak istedim. Dağ, deniz ve termalin bir arada bulunduğu tesisimiz ilham verici hizmet ve farklı deneyimlerle sizi bekliyor. Balıkesir’ in gözde tatil merkezinde ve tarihi ilgi çekici yerlere yakın bir konumda bulunan otel antik bir şehirde modern lüks sunmakta. Edremit Körfez Havalimanına 15KM, Edremit’ e 10KM, Altınoluk’ a 10 KM ve Akçay’ a 4KM mesafede konumlanıyor. Herkese iyi bir sezon dilerim” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İbrahim Doğan, Sirius Deluxe Hotel'de

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gökçe Fenalan, Hilton Bodrum otellerinde
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER