32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

IMWF’den şehre ve Antalya otellerine katkı

Bu yıl altıncısı düzenlenen MICE ve Düğün Forumu (IMWF), uluslararası zincir otel ve havayollarının katılımıyla, 21-25 Nisan tarihlerinde Titanic Mardan Palace’de etkinlik ve düğün profesyonellerini ağırlayacak. Son gün ise uluslararası profesyoneller Antalya otellerini ve şehrini tanıma imkanı bulacak.

Uluslararası Toplantı ve Düğün Turizmi Forumu (IMWF) Yönetici Ortağı Necip Fuat Ersoy, bu yıl Antalya’da düzenlenen IMWF 25 ülkeden 180 MİCE& Wedding acentesinin yetkilisi geldi diyerek Hint düğünlerinin etkisinden de bahsetti.
2023 yılında hareketin olacağını düşünürken şu an Türkiye’de 10 Hint düğünü kesinleşti. Bu Pazar büyük bir Pazar. Biz de bu pazarda Türk Turizmi için katkı sunmaya devam edeceğiz. 4 gün boyunca süren etkinliklerimizle Antalya tanıtımına katma değer sağlayacağımız için gururluyuz.
IMWF’te misafirlerimizi 4 gün 4 gece ağırlıyoruz. Program 19:00’da iskelede düzen25 ülkeden 180 MİCE acentecisi Antalya’da düzelediğimiz hoşgeldin yemeğiyle başlıyor. 22 Nisan günü 11:00’de forum açılışımız var. Açılış konuşmaları sonrasında sektörü ilgilendiren konular çerçevesinde belirlediğimiz konu başlıklarında uluslararası konuşmacıların yer aldığı oturumlarımız olacak. Akşam saatlerinde, ülkemizin hem kültürünü ve güzelliklerini hem de servis tarafında imkanlarımızı sergileyebileceğimiz bir sosyal gecemiz olacak.
Üçüncü gün, birebir randevulu görüşmelerimizin olacağı B2B günümüz. Katılımcı oteller, ülke tanıtım ofisleri, kongre büroları ve havayolları ile davetli acenteler randevulaşıp birebir yürümekte olan işleri ve pazarlayan tarafın elindeki ürün ve hizmetleri karşılıklı istişare edecekler. Yine akşam bir sosyal gecemiz olacak.
Dördüncü gün, buraya kadar gelmişken çevredeki otelleri ve turistik cazibe noktalarını yerinde görmeleri için çeşitli turlar, alışveriş turları ve otel ziyaretleri, gelen acentelerin taleplerine uygun şekilde planlandı. Antalya’mızı deneyimlemeleri için imkanlar sunacağız ve akşamında ödül töreni ve gala ile programımız son bulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dedeman Kartepe Kocaeli Otel açıldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dedeman Kartepe Kocaeli Otel açıldı

Sadece kendimiz adına değil, sektör paydaşları adına da çok güzel bir organizasyon yapıyoruz. Her sene yaklaşık 30’a yakın firma IMWF’te yer alıyor ve 500’e yakın personel çalışıyor. Onların da desteği ve çabasıyla bu organizasyon yapılabiliyor. Bu iş yorucu, zor fakat biz bu işi çok keyifle ve gururla yapıyoruz. Bizim birinci günden beri bir hedefimiz var ve bu hedeften şaşmadık. Yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Temmuz ayında oteller yüzde 100 doluluğa ulaşacak
GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER