32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

İstanbul 2022 turizm sezonunu erken açtı

İstanbul turizm sezonunu erken açtı

Türkiye’ye bu yıl 45 milyon turistin gelmesi bekleniyor. Gelecek turistlerin yaklaşık 12 milyonunu İstanbul ağırlayacak. İstanbul’da otellerde doluluk şimdilerde yüzde 98’leri bulmuş durumda.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte turizm sezonu açıldı. Salgının etkisi de giderek azalıyor. İşte bu nedenlerden dolayı İstanbul turist akınına uğramaya başladı. CNN TÜRK’ten Emrah Çakmak’ın haberine göre İstanbul’da turist sayısının en düşük olduğu dönem Mart ayı biliniyor bu yıl salgınında etkisini kaybetmesiyle birlikte mart ayında otellerde doluluk yüzde 98’leri buldu. Hatta bu rakam salgın öncesi dönemi dahi geçti.

İstanbul’u tercih eden turistler arasında ilk sırayı Araplar ardından Ruslar çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İstanbul'a gelen turist sayısı arttı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sezon açıldı: sahte rezervasyonlar arttı
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER