33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

İzmir’e ikinci kez uluslararası ödül

Hampton by Hilton İzmir Aliağa Hotel Yine Zirvede

Ege’nin incisi İzmir’de Aliağa Kuş Cenneti’nin karşısında ve doğanın benzersiz güzellikleri arasında konumlandırılan Hampton by Hilton İzmir Aliağa, Türkiye’nin en prestijli otelleri arasında yer alıyor. Sunduğu eşsiz konforu, hizmeti ve hijyeniyle konuklarından tam not alan Hampton By Hilton İzmir Aliağa, yeniden “Misafir Memnuniyetini En Çok Geliştiren Otel” ödülüne layık oldu.

Hizmet hayatına 2017 yılında başlayan Hampton by Hilton İzmir Aliağa, 2021 yılının dördüncü çeyreğinde, “Misafir Memnuniyetini En Çok Geliştiren Otel” ödülüne aynı yılda ikinci kez layık görüldü. Ödülün değerlendirmesi ise 55 ülkede prestijli bir şekilde faaliyet gösteren, 3919 otelinde konaklama deneyimi yaşamış Hilton Hotel & Resorts konuklarının görüşleri alınarak yapıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Norveçli turistler yeniden İzmir'de

Avrupa ve Afrika Kıtaları ile Ortadoğu bölgesi içinde bulunan servis odaklı oteller arasında; konaklama standardı, yiyecek-içecek servisi, oda temizliği, Covid-19 uygulamalarının en iyi şekilde uygulanması gibi kriterlerin değerlendirilmesi sonucu, “Misafir Memnuniyetini En Çok Geliştiren Otel” olarak zirvede kendine yeniden yer buldu.

Sadece ulusal başarılarıyla yetinmeyen ve her geçen gün daha da ün kazanan Hampton By Hilton İzmir Aliağa, uluslararası pazarda da kendini en iyi şekilde kanıtladı. Dünya genelinde de misafir memnuniyetini en çok geliştiren %1’lik TOP otellerin arasında yerini aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  QM Awards 2021 sahiplerine kavuştu

Hampton by Hilton İzmir Aliağa Genel Müdürü Ferhat Keleş, “Bu prestijli ödülü ikinci kez Türkiye’ye ve İzmir’e getirmiş olmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirtirken, başarıda emeği geçen tüm ekip üyesi arkadaşlarına, kıymetli görüşleri ile Hampton by Hilton İzmir Aliağa’yı bu ödüle layık gören tüm misafirlerine saygı ve şükranlarını iletti.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  QM AWARDS için geri sayım başladı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Norveçli turistler yeniden İzmir'de
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER