25.6 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Jolly’den yeni bayi

Jolly yeni bayisini Kadıköy’deki Nautilus AVM’de açtı.

Açılışa Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bilir’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Deniz ve İrem Benli, uzun yıllardır sektörde faaliyet gösterdiklerini ifade ederek sözlerine şu şekilde devam etti; “Jolly ile devam edersek başarılı olabileceğimizi düşündük. Umutluyuz güzel bir sezon olacağını düşünüyoruz. Misafir memnuniyeti bizim için büyük önem taşıyor.” Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ise, “Jolly büyüyor. Değerli arkadaşlarımızın da böyle yatırımlar yapması bizi ayrıca mutlu ediyor.” dedi.

Mete Vardar Jolly’nin acenta kökenli bir şirket olduğunu hatırlattı; “Bazı şirketler online tarafa kayıyor, yeni markalar açıyor. Ama biz her zaman şunu söylüyoruz; çok büyük bir aileyiz. Acentelerimizle büyüyoruz. Hiçbir zaman bu düşüncemizden farklı bir yöne gitmedik. Jolly acenteleriyle beraber büyüyecek bir şirket. Bu yatırımlar bizi mutlu ediyor, heyecan veriyor. Turizmin zor döneminde böyle bir yatırım yaptıkları için Deniz ve İrem arkadaşımı tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ATF ve Hellootel 2022 Uluslararası Acenteciler Forumu başladı

Jolly’nin 35. yılında olduğunu kaydeden Vardar, “Ben gemiye kaptanlık yapıyorum ama işin gerisinde çok büyük bir mücadele var. Türkiye genelinde 170 tane Jolly bayiimizle beraber aynı duygu bütünlüğü içerisindeyiz. Dürüst bir şirketiz. Misafirimize bu güveni verdik. Pandemi sürecini çok iyi yönettik. Misafirimizi ailenin bir parçası olarak gördük. 2021’de 2019’a göre kişi sayısında %32, ciroda 83 büyüdük. Güven artıyor, seviliyoruz” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ATF ve Hellootel 2022 Uluslararası Acenteciler Forumu başladı

Ayrıca Jolly’nin salgın döneminde en iyi yönetilen şirket olduğunu açıklayarak sözlerine devam eden Vardar, “şikayetvar.com’da Türkiye’deki en başarılı yönetilen şirket ödülünü aldık. Pandemi sürecinde misafiri memnun edebilmek bizi ayrıca gururlandırıyor. Türkiye’de sevilen, hiçbir siyasetin içinde olmayan, gücünü dış etkenlerle değil kendi çalışma arkadaşlarından, acentelerinden ve misafirlerinden alan, onlarla büyüyen bir şirketiz.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Nursafa: Kazakların Antalya'ya tatil talepleri artışta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bayramın keyfi Jolly ile çıkıyor
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER