24.5 C
Antalya
Salı, Temmuz 5, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Kıbrıs Yunanistan arası feribot seferleri başladı

KIBRIS İLE YUNANİSTAN ARASINDA FERİBOT SEFERLERİ BAŞLAYACAK
Yunanistan’dan Kıbrıs’a gitmenin başka bir yolu daha var. Ülkeler arasında düzenli feribot seferleri başlatıldı. Yolculuk ne kadar sürecek ve bilet ücreti ne kadar olacak?
FERİBOT 30 SAAT GİDECEK

21 yıl sonra Kıbrıs-Yunanistan deniz yolcu trafiği yeniden başladı. Limasol-Pire feribot hattı, Scandro Holding tarafından işletilen MV Daleela tarafından işletilecek. Feribot, 400 yolcu ve yaklaşık 100 araba taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Teknede 38 birinci sınıf kabin, 68 ikinci sınıf kabin ve 110 açık oturma yeri bulunmaktadır. Restoran, kafeterya, çocuk parkı ve tıbbi yardım istasyonu olacak.

Ator bültenine göre Limasol’dan Pire’ye feribotlar her Çarşamba ve Pazar, Pire limanından Limasol’a her Salı ve Cuma günü hareket edecektir. Feribot hattı 19 Haziran’da çalışmaya başlayacak. 2022 sezonundaki son uçuşun 16 Eylül’de Yunanistan’dan Kıbrıs’a yapılması planlanıyor. Seyahat süresi 30 saat olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Havayollarının Brüksel seferlerine grev engeli
KIBRIS VE YUNANİSTAN ARASI FERİBOT BİLETLERİ NE KADAR?

Vergiler ve liman ücretleri dahil, tek yönlü bir yolculuk (açık havada kabinsiz bir yer) 38 avrodan mal olacak. 2. sınıf bir kabinde bir yer – 40 Euro’dan, 1. sınıf bir çift kabinde – 55 Euro’dan, tek bir kabinde – 60 Euro’dan, VIP kabinde – kişi başı 80 Euro’dan. 4-12 yaş arası çocuklar için tek yön 28 Euro, 4 yaş altı çocuklar için yolculuk ücretsiz olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Havayollarının Brüksel seferlerine grev engeli
Aracın ulaşımı tek yön yaklaşık 102 Euro’ya mal olacak

Haziran ayında Atina’dan Larnaka’ya bagajsız bir uçuşun 37 avroya mal olacağını ekliyoruz. Seyahat süresi 1 saat 40 dakikadır. Bu nedenle, bir hava uçuşunun maliyeti bir feribot bileti ile karşılaştırılabilir, ancak deniz yoluyla yolculuk, iki ülke arasında araba ile seyahat edenler için ilgi çekici olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Corendon Airlines hac uçuşlarına başladı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Corendon Airlines hac uçuşlarına başladı
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,166TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER