32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Kızılotlu otel yöneticileri Crystal Admiral’de buluştu

KIZILOT OTEL YÖNETİCİLERİ CRYSTAL ADMIRAL’DE BULUSTU

Toplam 14 otel ve 20.000 yatağın bulunduğu bölge, Manavgat/Kızılotlu otelciler 2022 hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Kızılot bölgesi otel yöneticileri Crystal ADMIRAL’de bir araya gelerek, pandemi şartlarının hafiflemesi avantajı ile, gelmekte olan güzel bir 2022 sezonunun, dünyada yaşanan gelişmeler nedeni ile oluşan zorluklar ve 2020–2021 sezonlarında kazanılan tecrübeler hakkında bilgi alışverişinde bulunup istişare ettiler.

Crystal Admiral Otel Genel Müdürü Erdal CELIK ev sahipliğinde iftar sofrası ile gerçekleşen toplantıya SULTAN OTEL – SEA PLANET  – FLORA GARDEN –  TUI FUN / SUN  – RAYMAR – ALARCHA – PEMAR   – CALIMERA SERRA PALACE – CALIDIO MARIS – CENGER HOTEL  – THRONE otel Genel Müdürleri katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Detur Global'den otellere özel ödül

Belek bölgesindeki çalışmaları ile birbirlerini tanıyan Mustafa TUNCER – Erdal ÇELİK – Şeyhsuvar Zennecioğlu ve Mehmet KURNAZ  gibi isimlerin yanı sıra, bölgeye yeni gelen otelciler ile bölgedeki deneyimli isimler, Fatih GÜMÜŞOĞLU – Nusret CANATAR  – Murat SALEBCİ –  Soner VAROL gibi isimlerin birbirleri ile tanışmasına vesile olduklarından söz eden ADMİRAL Genel Müdürü  Erdal ÇELİK, bölgedeki birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemine dikkat çekti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Detur Global'den otellere özel ödül

Bu toplantının tanışma toplantısı olduğu, bundan sonra da sık sık bir araya gelecekleri kararı alınan yemek sonunda, otelciler haziran başında hareketliliğin başlayacağı öngörüsünde bulunup, ramazan bayramında iç pazar hareketliliğinin beklendiği gibi olma ihtimalinin düşük olduğundan söz ettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İNKAY 288. buluşması Manavgat'ta gerçekleşti
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER