33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Mayıs’ta Türkiye %50 pahalanabilir

Rus tur operatörleri: “Mayıs’ta Türkiye yüzde 50 pahalanabilir”
Rusya’da Mayıs tatillerinde tur paketi fiyatlarının yüzde 30-50 oranında pahalanabileceği açıklandı. Rusya Tur Operatörleri Birliği CEO’su Mayya Lomidze, erken rezervasyon kampanyalarının sona ermesinin ardından, Nisan ayının başından itibaren fiyatlarda yüzde 30 ila 50 arasında artış beklendiğini söyledi.
Salgının gerilemesinin talebe yansıdığını ve tur satışlarında büyük ölçüde artış olduğunu aktaran Lomidze, Şubat ayında Mayıs tatilleri için çok sayıda rezervasyon yapıldığını belirtti.
Lomidze, yurt dışında Türkiye ve Mısır, yurt içinde Krasnodar, Kırım ve Stavropol’e en fazla talep olduğu bilgisini verdi.
Rusya Tur Operatörleri Birliği, Türkiye turlarının Nisan ayından itibaren yüzde 25-50 pahalanabileceğini açıklamıştı. (Türkrus)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türkiye uçuş trafiğiyle Avrupa'da 6'ncı sırada

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hem alışveriş hem de tatilde Türkiye lider
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER