21.2 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Papara ve HotelRunner’dan stratejik işbirliği

Papara ve HotelRunner İş Birliği ile Turizmde Kartsız Ödeme Dönemi başlıyor.Papara, turizm sektörünün lider satış odaklı yönetim platformu ve dijital kontrat ağı HotelRunner ile iş birliğine imza attı. Bu iş birliği ile HotelRunner bünyesindeki 41 bini aşkın tesis, ödeme işlemlerini Papara ile gerçekleştirecek.

   Ücretsiz hesap açma, 7/24 para transferi, fatura ödeme ve tüm dünyada geçerli Papara Card ile harcarken kazanma avantajlarıyla 11 milyonu aşkın kullanıcısına “premium” standardında bir hizmet ve finans deneyimi sunan Papara, başta Türkiye olmak üzere tüm dünyadan binlerce konaklama tesisinin operasyon ve rezervasyonlarını dijitalleştiren, turizm sektörünün global çapta lider satış ve operasyon yönetim platformu HotelRunner ile stratejik bir iş birliğine imza attı.

Konaklama tesisleri ve acentelere yönelik inovatif teknoloji çözümleri sunan HotelRunner ve yenilikçi finans hizmetlerini tüm kullanıcılarına eşit olanaklarla sunan Papara’nın gerçekleştirdiği iş birliğiyle oteller ve kısa dönem kiralama tesisleri gibi birçok turizm işletmesi, müşterilerine hızlı ve güvenli ödeme alternatifleri sunabilecek. HotelRunner bünyesinde yer alan 41 binden fazla konaklama tesisi, Papara’nın ödeme alt yapısını hizmet verdikleri sistemlere entegre ederek kolayca ödeme alabilecek. 

Papara, HotelRunner iş birliğiyle tatilde de yanınızda

HotelRunner’ın online ödeme yöntemleri arasına katılan Papara ile oteller, Papara hesabı olan müşterilerine Papara QR ile tesis içerisinde ve Papara Checkout ile doğrudan web sitesinden rezervasyon anında hızlı ve pratik ödeme imkânı sunabilecek. 11 milyondan fazla Papara kullanıcısı, HotelRunner ağında bulunan tesislerin sunduğu oda, restoran, transfer ve tur gibi hizmet ödemelerini nakde ihtiyaç duymadan Papara QR ile güvenli, hızlı ve temassız yapabilecek. Üstelik nakit taşımanın zor olduğu spor salonu, havuz ve SPA gibi alanlar da buna dahil…

Ahmed Faruk Karslı: “Turizm sektöründe de kullanıcılarımızın yanındayız.”

Sağladıkları hizmetlerle kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırdıklarını ifade eden Papara’nın kurucusu ve CEO’su Ahmed Faruk Karslı, yapılan iş birliği ile turizm sektörüne de yeni bir soluk getireceklerini vurguladı: “Alışılagelmiş finansal hizmetler karşısında rekabetçi ve kullanıcı odaklı çözümler sunan bir FinTech kuruluşuyuz. Farklı sektörlerle entegre olmayı, kolektif çalışmayı ve hem kullanıcılarımız hem de iş birliği içerisinde olduğumuz herkese benzersiz bir finans deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. HotelRunner ile yaptığımız iş birliği neticesinde turizm işletmeleri, web siteleri ve rezervasyon sistemleri üzerinden Papara ile ödeme alabilecek. Turizm sektörü de Papara’nın benzersiz finans deneyimini yaşayacağı için mutluyum.” dedi.

Arden Agopyan: “Güvenilir, hızlı ve kolay ödeme yöntemlerini tesislerimizle buluşturuyoruz.”

Yenilikçi ve geniş ürün yelpazesi ile oteller, online seyahat acenteleri ve çeşitli teknoloji sağlayıcılarını tek bir platformda bir araya getirdiklerini belirten HotelRunner Kurucu Ortağı Arden Agopyan, Papara ile gerçekleştirilen iş birliğini değerlendirdi: “Bünyemizdeki konaklama tesislerimizi gerek kendi ürün ve hizmetlerimizle gerek özenle kurduğumuz iş ortaklıkları ile desteklemeye devam ediyoruz. Teknolojiyi kullanarak kendi sektörlerine en yenilikçi çözümleri sunan HotelRunner ve Papara’nın iş birliği, turizm ve konaklama sektör paydaşları için yeni misafirlere ulaşmayı sağlayacak büyük bir açılım olacak. HotelRunner olarak milyarlarca lira değerinde işleme, ileri seviye teknolojimizle aracılık ediyoruz. Ödeme yöntemlerimiz arasına Papara’nın katılması konaklama tesisi iş ortaklarımız, Papara ve tüm turizm sektörü için önemli bir adım olacak.”

Yapılan iş birliği sonucu 2022 yılında Türkiye’den 7 bin tesisin Papara ile buluşturulması hedefleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER