32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

PEGAS THY ile Antalya turu satışlarına başladı

Pegas Touristik, Nisan ayı sonundan itibaren Türk Hava Yolları garantili blok koltuk seferleri ile Antalya’ya paket tur satışlarının başladığını duyurdu.

PEGAS THY ile Antalya’ya yaz turu satışlarına başladı

PEGAS 23 Martta resmi web sitesinde yayınladığı duyuru ile THY’nin iki hizmet sınıfında  (ekonomi ve business)  Moskova – Antalya uçuşlarının başladığını bildirdi.

Tur, Antalya otellerinde yaz için oda garantisi veriyor.  29 Nisan’da başlaması planlanan program, tüm yaz sezonunu kapsayacak ve Ekim ayının son gününe kadar devam edecek.

Türkiye, Rusya’ya dönük yaptırımlara katılmazken, Türk Hava Yolları da çatışmalar başladığından bu yana Rusya’ya uçuyor ve yeni hatlar açmaya devam ediyor.

PEGAS’ın Türkiye turları ne kadar?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Recep Yavuz: Antalya sezonu açtı

Tur operatörünün rezervasyon sisteminde listelenen tur fiyatları şu şekilde;

12 Mayıs’tan itibaren Antalya’da iki kişilik, üç yıldızlı otel konaklamalı bir haftalık her şey dahil tatil için 123,1 bin ruble,

1 Hazirandan itibaren Antalya’da iki kişilik, üç yıldızlı otel konaklamalı bir haftalık her şey dahil tatil için 135,6 bin ruble,

1 Ağustos’tan itibaren Türkiye’de iki kişilik, üç yıldızlı otel konaklamalı bir haftalık her şey dahil tatil için 137,4 bin ruble.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rezervasyonsuz Türkiye'de tatil yapmak mümkün değil

Ayrıca her tur için kişi başı 100 euroluk THY servis ücreti ödenmesi gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Antalya'ya gelen turist sayısı 3 milyonu geçti
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER