33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Pine Beach Belek’ten yeni konsept yeni proje

Pine Beach Belek’te oluşturulan Coffee and Tea house projesinin başarısı sonucunda Nescafe Ceo’su Mr. Lorenzo ile Türkiye satış direktörleri ve genel müdürleri ile Pine Beach F&B Direktörü Gürel Erdal ve ekibiyle bir araya geldiler. Pine Beach otelinde renovasyon ve konsept yükseltmenin sonucu açılan Türkiye genelinde ilk ve tek olan “Nescafe Coffee and Tea House” projesi hakkında yapılan söyleşide zengin menüsü, vitality ürünleri ve etkileyici sunumları ile tüm ekip son derece etkilendiler. Bu proje kapsamında ileriye dönük hedeflerine yenilerinin eklenmesinde Pine Beach otelinde bulunan pilot projenin katkısının büyük olduğundan bahsettiler. Ayrıca tesisin genel yapısından ve konseptinden son derece etkilendiklerini, bu kadar geniş alanda bulunan ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen misafirleri ağırlayan bir tesisin misafir memnuniyeti konusunda başarılarının takdir edilesi olduğunu söylediler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yeni sayı çıktı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Özel konseptlerin yeni destinasyonu Antalya
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER