33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

POYD’dan yeni proje

Avrupa Komisyonu ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hibe ile desteklenen, İstanbul Medeniyet Üniversitesi koordinatörlüğünde yürütülen ve Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin ortağı olduğu ‘Development of the Digital Marketing Competence of Adult Learners for Small and Medium-sized Tourism Enterprises (SMTEs) in Europe’ isimli Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Projesinin ikinci uluslararası proje toplantısı ve karma eğitim etkinliği İspanya’nın Huelva şehrinde yapıldı. Karma eğitim etkinliği kapsamında küçük ve orta ölçekli turizm işletmeleri çalışanlarına, yöneticilerine ve bu işletmelerde çalışma potansiyeli bulunan öğrencilere turizm işletmelerinde dijital pazarlama ile ilgili çeşitli konularda eğitimler verildi. Eğitim verilen konular arasında pazarlama ilkeleri ve dijital pazarlama stratejileri, web sitesi tasarımı ve kalitesi, içerik pazarlaması, dijital reklamlar, dijital dağıtım kanalları, arama motoru optimizasyonu, sosyal medyada pazarlama, mobil pazarlama, e-postayla pazarlama ve web analizleri ve performans ölçümü yer aldı. Ayrıca yapılan proje toplantısında dijital turizm pazarlaması ile ilgili eğitim ünitelerinin ve yeterlilik çerçevesinin nasıl geliştirilebileceği tartışıldı. Toplantıya proje koordinatörü olan İstanbul Medeniyet Üniversitesi adına proje yürütücüsü Prof. Dr. Salih KUŞLUVAN, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nden Doç. Dr. Özcan Erkan AKGÜN, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Ülkay ATMACA, proje ortağı Ramada Old City Otel işletmecisi ve Softotel Management şirket sahibi Serkan GÜMRÜKÇÜ, Celex Travel Dr. Mehmet BAHAR, Miracle Resort Hotel Genel Müdür Yardımcısı Mustafa ERGUN, Turizm Araştırmacısı Dr. Leyla ŞİŞİK katıldı. Projenin ortakları olarak İspanya’dan Inercia Digital S. L., Belçika’dan PhoenixKM BVBA, Yunanistan’dan IACuDit toplantıda yer aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Deniz Demir: Yeni projemiz elektrikli scooter hizmeti 'Get On'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Otel maliyetleri yüzde 108 arttı
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER