24.5 C
Antalya
Salı, Temmuz 5, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Ruslar son 20 yılda ne kadar harcadı?

Rusya Başbakan Yardımcısı Dmitriy Çernışenko, Rus turistlerin son 20 yılda dışarıda harcadığı kaynakların farklı ülkelerin turizm altyapısının gelişimine katkıda bulunduğunu, artık “milli kalkınma” dönemi beklendiğini söyledi.
Rus turistlerin bazı ülkelere tatile gitmemesinin dünyada 7 milyar dolarlık kayba yol açacağı tahminini aktaran Çernışenko, “Yapmamız gereken, bu 7 milyarın Rusya turizm endüstrisine gitmesi. Aslında bu rakam çok daha fazla. Çünkü Rusya, 20 yıl boyunca 300 milyar dolar çıkardı” dedi.
Türkrus’un haberine göre Çernışenko, uluslararası popüler turizm destinasyonlarında Rus turistlerin sağladığı kaynaklarla turizm altyapılarının geliştirildiğini belirtti.
Başbakan Yardımcısı ayrıca, Rusya’da son bir yılda turizm altyapısının çok hızlı geliştiğinin ve bu temponun korunması gerektiğinin altını çizdi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türkiye'de Rus bir ailenin tatil maliyetleri ne kadar?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ÇUKTOB 30 yaşında
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,166TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER