33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Ruslar turlara 400 milyon ruble harcadı

Ruslar, yurt dışında aşı olmak için 400 milyon ruble harcadı.

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR), ülkedeki vatandaşların Eylül 2021 itibariyle başlayan yurtdışı covid-19 aşısı turlarına 400 milyon ruble harcadığını açıkladı.

Sadece Ocak 2022’de Ruslar, yurt dışı aşı turları için 80-90 milyon ruble harcadı. 2021 yılında Rusların yabancı aşı turlarına yaptığı harcamalar ise 310 milyon ruble olarak gerçekleşti.

Bu arada, yurt dışı aşı turlarına talep Ocak ayında bir miktar düştü.

Tur operatörleri, birçok Rus’un Mayıs tatilleri ve yaz tatili sezonu için Avrupa’ya seyahat etmeye başlamasıyla birlikte, Şubat ve Mart aylarında yabancı aşı turlarına yönelik talebin artmasını bekliyor.

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR), aşı turizmi için en popüler destinasyonların Hırvatistan, Sırbistan, Türkiye, Bulgaristan ve Yunanistan olduğunu kaydetti.

Kaynak: Haberrus

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER