33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Rusya’dan Türkiye’ye tatil fiyatları %92 arttı

RUSYA’DA TÜRKİYE TATİL FİYATLARI % 92 ARTTI

Rusya’da Türkiye tatil fiyatları

Turizmdatabank analizine göre; 2022 yılının nisan ayında, Rusya’da satılan Türkiye tatil fiyatları yüzde 92 artarak rekor kırdı. 2021 yılı nisan ayında ortalama 30,5 bin Ruble olan Türkiye tatil fiyatları 2022 nisanında 58,8 bin Rubleye çıktı. Böylece Türkiye fiyatları ilk defa İspanya ve Yunanistan’ı geçmiş oldu.

Bölgelerde Türkiye tatil fiyatlar

Rusya’da satılan Türkiye tatil fiyatları bölgelere göre de % 50 ila % 180 arasında değişti. Fiyatlar; Moskova bölgesinde % 87, Petersburg’da % 84, Kuzey Kafkas Federal Bölgesinde % 131, Ural federal bölgesinde % 82 yükseldi. (Rosstat verilerinden derlendi)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Almanya pazarında en çok uçulan ülkeler İspanya ve Türkiye

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Almanya pazarında en çok uçulan ülkeler İspanya ve Türkiye
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER