17.8 C
Antalya
Çarşamba, Aralık 1, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Salomon Cappodocia Ultra Trail bugün başlıyor

Türkiye’nin en ikonik bölgelerinden Kapadokya’da, Argeus Travel and Events tarafından Salomon’un isim sponsorluğunda, Salomon Cappodocia Ultra-Trail 2021, yedinci kez gerçekleştirilecek.

64 ülkeden 2 bin 500 sporcunun katılımıyla başlayacak organizasyon kapsamında üç farklı yarış yapılacak. 38 km’lik Salomon Cappadocia Short-Trail (CST) ve 63 km’lik Salomon Cappadocia Medium-Trail (CMT) ile birlikte organizasyonun ana yarışı ise 119 km’lik Salomon Cappadocia Ultra-Trail (CUT) olacak.

İLK KEZ TAKIM YARIŞLARI KOŞULACAK
Ayrıca bu yıl ilk kez Salomon Cappadocia Ultra-Trail kapsamında “Cappadocia Team Games” ismiyle takım yarışları da koşulacak. Bayrak yarışı konseptinde organize edilecek olan Cappadocia Team Games, her bir takım üyesinin 38 km veya 63 km parkurlarının bir bölümünü koşarak, bu heyecana ortak olmalarına imkan tanıyacak.

Ürgüp ve çevre bölgeler için yaklaşık 25 milyon TL’lik ekonomik katkı yaratacak organizasyonun basın toplantısı ve elit atlet tanıtımı ise Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Argeus Travel and Events Sahibi Aydın Ayhan Güney, Amer Sports EMEA Bölgesi Genel Müdürü Ceylan Ateş, Salomon Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Atilla Kuduoğlu, sponsor marka temsilcileri ve medya mensuplarının katılımıyla Yunak Evleri Kapadokya Kaya Otel’de gerçekleştirildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER