18.3 C
Antalya
Perşembe, Ekim 21, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Swandor Hotels En iyi her şey dahil aile oteli seçildi

Swandor Hotels & Resorts – Topkapı Palace Dünyanın En Lüks Herşey Dahil Konseptli Aile Oteli ödülünü aldı.

Dünyanın her bölgesinden, bir çok kategoride bine otelin yarıştığı organizasyonda, “Swandor Hotels & Resorts – Topkapı Palace” geçen yıl olduğu gibi yine bu yılda Dünya’nın en iyi “Her Şey Dahil Aile Oteli” ödülüne layık görüldü.

Swandor Hotels & Resort – Türkiye Bölge Müdürü Barış Alp, Swandor Hotels & Resorts – Topkapı Palace’ın tamamen yenilenen tesisi ile hizmete girmesinin ardından, pandemi şartlarına rağmen geçen yıl olduğu gibi yine bu yılda, değerlendirmelerde en üst derece olan “Global” kategoride bu ödülü almaktan dolayı gurur duyduklarını belirtti.

Pegas Touristik bünyesinde, Swandor Hotels çatısı altında PGS Hotels, Dessole Hotels ve Woovo Hotels markaları ile 5 farklı ülkede 12 otel ile faaliyet gösterdiklerini, pandemi koşulları altında güvenli turizm sertifikası kriterleri ile misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışları daha da üst seviyelere çıkarabilmek için çalıştıklarını dile getirdi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER