33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

THY St.Petersburg seferlerine başladı

Türkiye’nin Ege kıyılarına direkt uçuşlar St. Petersburg’dan başladı

Türk Hava Yolları, 13 Mayıs’tan itibaren St. Petersburg’dan Bodrum’a (Türkiye’nin Ege kıyılarına) uçuşlarını başlattı. Hangi tur operatörlerinin bu yönde blok taşımacılık yaptığını ve Bodrum’a yaptıkları tur paketlerinin maliyetinin ne kadar olduğunu öğrendik.

24 MAYIS’TAN ITIBAREN BODRUM’A DAHA FAZLA UÇUŞ OLACAK

Türk Hava Yolları, 13 Mayıs’tan itibaren St. Petersburg’dan Bodrum’a direkt uçuşlar gerçekleştirmeye başladı. Rotada 321 koltuk kapasiteli Airbus A-180 gemileri olacak.

Uçuşlar Salı ve Cuma günleri için planlandı. Petersburg’dan hareket – saat 01:30’da. Bodrum havalimanına varış saat 05:55’tir. Bodrum’dan dönüş uçuşu – saat 06:50’de. Tarifeye göre St. Petersburg’a varış – saat 11: 10’da. Seyahat süresi 4 saat 25 dakikadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  EasyJet Türkiye uçuşlarını arttırdı

ATOR bülteninde yer alan habere göre Türk Hava Yolları, 24 Mayıs’tan itibaren St. Petersburg-Bodrum güzergahındaki uçuş sayısını haftada 4 defaya çıkaracak.

Pulkovo, Türk Hava Yolları’na ek olarak, St. Petersburg’dan Türkiye’ye uçuşlarında Pegasus Havayolları – İstanbul’a ve Red Wings (ikincisi – tur operatörü Biblio-Globus ile işbirliği içinde) – Antalya’ya gerçekleştirildiğini hatırlattı.

2022 YILINDA TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞLARINDA BODRUM TURLARININ MALIYETI NEDIR?

St. Petersburg havalimanından yapılan açıklamaya göre, Türk Hava Yolları’nın Bodrum’a uçuşlarında koltuk blokları tur operatörleri Coral Travel, ANEX Tour ve PEGAS Touristik tarafından alındı.

Coral Travel rezervasyon sistemine göre, Haziran ayının ilk yarısında 4 * otelde (her şey dahil) konaklama ile Bodrum’a 7 gecelik bir tur 100 bin ruble’den başlıyor. yakıt ek ücreti dahil olmak üzere iki kişilik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İşte Rus zenginlerin özel jetleriyle uçtuğu ülkeler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İngiltere'den Türkiye'ye uçuş sayılarını artırdık

PEGAS Touristik, St. Petersburg’dan 4 * otele (her şey dahil) iki kişilik 94 bin ruble’den (yakıt ek ücreti dahil) uçuşlarda Türkiye’nin Ege kıyılarına turlar sunmaktadır.

Tur operatörü ANEX Tour’dan, 120 bin ruble’den 4 * otelde (her şey dahil) konaklama ile Bodrum’a bir uçuşla bir haftalık tatil rezervasyonu yapabilirsiniz. iki kişilik (yakıt ek ücreti dahil).

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gökçe Fenalan, Hilton Bodrum otellerinde
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER